Sozialen Medien

#Daha dün Kadın dizisindeydiler, bugün Öğretmen ile döndüler! #SosyalMedya #Tv #BB

Daha dün Kadın dizisindeydiler, bugün Öğretmen ile döndüler!

BuradaBiliyorum.Com / Detay –Kadın dizisinin sadık izleyicileri,aynı ekranda Öğretmen dizisini görünce iki oyuncuya gözleri takılı kaldı.3 sezon boyunca ekranda yer alan dizide Enver dede karakterine hayat veren ünlü oyuncu Şerif Erol, Öğretmen’de bu sefer polis müdürü olarak izleyicilerin karşısına çıktı.

İzleyicilerin birçoğunun aklı hala Kadın dizisindeki Ender dede karakterinde olduğu için alışmak zor olacak gibi. Şerif Erol’un karizmatik bir rolle dönmesi de dikkat çekti.

Kadın dizisinden aşina olunan bir başka isim ise Satılmış karakteriydi.Dizide Ceyda’nın çocuğu olarak 3. bölümden katılan Metehan Parıltı,bu sefer de Öğretmen dizisinde bir pazarcı Ziya’nın oğlu olarak ekranda yer aldı.

  #The King’s Man – The Beginning bereitet Kingsman 3 vor

Pazarcı Ziya karakterini canlandıran isim ise geçtiğimiz hafta Ramo dizisinde Ceyhan olarak infaz edilen Ruhi Sarı’dan başkası değildi. Daha bu isimlerin eski rollerinden 1 ay geçmeden yeni bir dizide yer almaları dikkat çekiciydi.

Serkan Keskin, Yılmaz komiser rolüyle Öğretmen dizisindeydi. En son Bir Aile Hikayesi’nde Ufuk olarak rol aldığını da hatırlatalım.

Söz dizisinin Çolak’ı Serhat Kılıç ise uzun süredir ekran hasretini bu yapımda Müdür Yardımcısı Taner rolü ile bitirmiş oldu.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"