Sozialen Medien

#Denit Çakır’dan çok anlamlı bir mesaj var! #SosyalMedya #Tv #BB

Denit Çakır’dan çok anlamlı bir mesaj var!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Deniz Çakır’dan bir kutlama var… Bugün, 27 Mart Dünya Tiyatrolar günü… Sahneye çıkmadan yapamayan ünlü oyuncular, instagram hesaplarından bir biri ardına yaptıkları paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Koronavirüs salgının iyice hayatımızı etkilediği bu dönemde toplu olarak yapılan tüm faaliyetler durduruldu. Tiyatrolar ve tüm gösteriler de perdelerini kapattı. Dünya Tiyatrolar Günü’nü bu gelişmeler nedeniyle buruk yaşayan oyuncuların mesajlar ise geleceğe yönelik umut doluydu.

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, hem tiyatro hem de dizi setlerini uzun yıllar birlikte götüren isimdi. Dizilerde en yoğun döneminde bile tiyatroyu bırakmayan Çakır için sahne hayat kaynağı.

  #Queen’s Gambit wird zum Musical

En son Tarla Kuşuydu Jüliet isimli oyunda rol alan Deniz Çakır, aşağıdaki paylaşım ile tiyatroyu ne kadar çok özlediğini de anlatmış oldu:

Canım sahne… Tez zamanda görüşmek üzere..

#27martdünyatiyatrogünü

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"