Technologie

Dikey katlanabilir Samsung modelinin adı ne olacak?Samsung

Samsung Galaxy S20 ailesiyle tanıtılacak gelecek katlanabilir telefon Galaxy Fold 2 ya da Galaxy Bloom adını taşımayacak. Peki isim ne olacak?

11 Şubat 2020 tarihinde Samsung Galaxy S20 ailesiyle beraber tanıtılacak Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonu, kısa süre öncesine kadar hep Galaxy Fold 2 olarak geçiyordu. Ancak CES 2020’de sızan bir sunumda Galaxy Bloom adı karşımıza çıktı. Sağlam kaynak Ice Universe‘e göre “Galaxy Bloom” telefonun kod adı. Yani telefon bu isim altında raflardaki yerini alamayacak. Kaynak modelin “Galaxy Z Flip” adına sahip olacağını aktarıyor. Cihaz hep söylediğimiz gibi yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor. Ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanan ve böylelikle premium bir deneyim sunacak denilen yeni katlanabilir Samsung modeli, sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göre gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Samsung, yeni modelinde eski işlemci kullanarak fiyatı aşağıya çekiyor ve bu sayede de yeni katlanabilir modelin 850 dolar gibi iddialı bir rakamla satışa çıkacağı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı yeni katlanabilir çok merak ediyor

Bu arada firmadan 2020 için Galaxy Fold’un devamı olacak bir katlanabilir telefon daha bekleniyor. İşte bu modelin karşımıza Galaxy Fold 2 adıyla çıkacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Wear OS’lu yeni akıllı saat modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"