Sozialen Medien
Trend

Dünyaca Ünlü Oyuncuların Hayatından Trajik Öyküler

Hiç kimse göründüğü gibi değildir

Ünlülerin yaşam hikayeleri , Gosteri dünyasının ünlülerinin yaşamı dışarıdan bakıldığında masal benzer biçimde görünüyor değil mi ! Sınırsız para, saray yavrusu benzer biçimde evler ve heybetli bir yaşam. Peki ya kapalı kapıların ardında neler yaşandığını biliyor musunuz. Ya da ünlülerin bugünlere hangi yollardan geçerek geldiğini.

Kimi doğmamış bebeğini yitirdi, kiminin anne ve babası bir trafik kazasına kurban gitti. Aralarında kendi öz akrabalarından sertlik gören bile var. İşte şov dünyasının ünlülerinin kim bilir „bu kadarı ancak filmlerde olur“ diyeceğiniz gerçek ve ağlatısal öyküleri.

O KORKUNÇ GECEYİ HİÇ UNUTMADI

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Charlize Theron

Anlatmaya, en oldukça malum öykülerden biriyle başlamış olalım.Oscar ödüllü yıldız Charlize Theron, gençlik yıllarında yaşamış olduğu travmanın etkisinden uzun süre kurtulamadı.Cenup Afrikalı yıldızın hayatındaki en fena gün 21 Haziran 1991. Theron’un alkolik olan babası o gece eve sarhoş olarak geldi ve o sırada 15 yaşlarında olan yıldızın yatak odasına ateş açtı. Bunun üstüne anası Gerda, kocasını silahla vurarak öldürdü.

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Charlize Theron ve Annesi Gerda

„Babam hastaydı, bir alkolikti“ diyen Charlize Theron o geceyi şu şekilde anlatmıştı: „Bizi fiziksel olarak değil ama sözle taciz ederdi. Ve annemin yaptığına gelince… Benim kızım da aynı durumda olsaydı ben de aynı şeyi yapardım.“ Theron ailesinin mutlu günleri o korkulu gecede sonlanmış oldu. Charlize ve anası Gerda için yeni bir yaşam başladı. ünlülerin yaşam hikayeleri

HAYATIM NASIL OLURDU MERAK EDİYORUM

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Keaun Reeves

Hollywood’un en gözde aktörlerinden önde gelen Keaun Reeves’in gözlerinden yansıyan ve asla geçmeyecekmiş benzer biçimde görünen hüznün sebebini biliyor musunuz… İşte o bakışların sebebi Reeves’in yaşamı süresince ardı ardına yaşamış olduğu trajediler. Bunlar içinde onu kim bilir en oldukça etkileyeni hem adını bile koyduğu kızının 8 aylıkken ölü doğan olması hem de sevgilisinin bir trafik kazasında yaşamını kaybetmesi.

Yıl 2001’di. Hollywood’da meydana gelen bir trafik kazasında genç bir bayan, kullandığı jipin camından yola fırladı ve oracıkta yaşamını yitirdi. Kazada ölen 28 yaşındaki hanım, Reeves’in sevgilisi Jennifer Syme’ydi. Bu haber üstüne Matrix 2 filminin çekimlerine hazırlanan Reeves kelimenin tam anlamıyla yıkıldı. Dünyaca Meşhur Oyuncuların Hayatından Trajik Öyküler

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Keanu Reeves ve Jennifer Syme

Keanu Reeves ve Jennifer Syme, bu kazadan kısa bir süre ilkin, adını Ava olarak belirledikleri kızlarını daha doğmadan kaybetmişlerdi. Sekiz aylık hamile olan Syme, bigün karnındaki bebeğin tekmelerini hissetmediğini söyleyince çift doktora gitti. İşte acı gerçek o süre ortaya çıktı. Ava, daha doğmadan anne karnında ölmüştü. Bu vakadan sonrasında Reeves ile Syme’nin ilişkisi bozuldu. Ama hiçbir süre tam olarak kopmadılar. Jennifer Syme, Keanu Reeves’in kız kardeşi Kim, kan kanserine yakalandığı süre da sıkıntılı tedavi sürecinde onları asla yalnız bırakmamıştı.

Ünlülerin hayatından trajik öyküler

Reeves olayın üstünden seneler geçtikten sonrasında bir röportajında kaybetmiş olduğu, Jennifer ve doğmadan ölen kızı Ava’dan söz ederek „Onların hayatının bir parçası olmayı özlüyorum. Onların da benim hayatımın bir parçası olmasını. Eğer onlarla birlikte olsaydım her şey nasıl olurdu merak ediyorum. Bir daha tekrarlanmayacak şeyleri özlüyorum“ demişti. ünlülerin yaşam hikayeleri

BUGÜNLERE GELMEMİ GEÇMİŞE BORÇLUYUM

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Oprah Winfrey

Oprah Winfrey bugün TV dünyasının en meşhur ve varlıklı hanımlarından biri. Ama o da hayata bu şekilde başlamadı normal olarak. Winfrey, Mississipi’nin kırsal kesiminde oldukça yoksul bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Onu büyükannesi büyüttü. Winfrey, gelişme sürecinde büyükannesinden sertlik gördüğünü hiçbir süre saklamadı. Katıldığı bir TV programında „Büyükünnem beni kamçılardı. Öyle berbat kamçılardı ki sırtım su toplar ve sonra da kanardı“ diyerek anlatmıştı o günleri. Dünyaca Meşhur Oyuncuların Hayatından Trajik Öyküler

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Oprah Winfrey

Bazen pazar günleri kiliseye giderken giydirilmiş olduğu iyi elbisesine de geçermiş bu kanlar. Büyükannesi ise ona elbisesini kirlettiği için gene kızarmış.

Winfrey’in trajedisi bir tek bununla sınırı olan değil. 10 ile 14 yaşları içinde rahatsızlık edilen Winfrey bir ara da hamile kaldı. Meşhur sunucu bebeği dünyaya getirdi fakat küçük bebek hemen hemen iki haftalıkken öldü. Ancak Oprah Winfrey geçmişte yaşamış olduğu bu fena yaşamın bugünkü başarısında büyük oranı olduğu görüşünde.

OYSA TATİLE GİTMİŞLERDİ

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Liam Neeson ve karısı Natasha Richardson

Meşhur erkek oyuncu Liam Neeson da hayatta en sevilmiş olduğu kişiyi, karısı Natasha Richardson’ı asla beklenmedik aniden yitirdi.Liam Neeson ve oyuncu eşi Natasha Richardson, Kanada’da ailece çıktıkları kar tatilinin son tatilleri bulunduğunu bilmiyorlardı. Richardson kayak yaparken bir kaza yapıp ağır yaralandı. Tedavisi için ABD’ye götürüldü fakat tüm çabalar sonuçsuz kaldı. Neeson’ın iki çocuğunun anası, meşhur oyuncu Vanessa Redgrave ve yönetmen Tony Richardson’ın kızı Natasha 45 yaşlarında hayata veda etti.

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Liam Neeson ve karısı Natasha Richardson

Liam Neoson’ın karısını toprağa verdiği gün kayınvalidesi oyuncu Vanessa Redgrave ile mezarlıkta çekilen bu fotoğrafı hayranlarını da oldukça üzdü. Neeson hayatına iki oğluyla devam ediyor.

İHANETİ GÖRDÜ, ALKIŞI DUYDU

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Shania Twain

Shania Twain günümüzün başarı göstermiş şarkıcılarından biri. Rahat bir yaşamı var. Ancak çocukluğu {hiç de} o şekilde geçmedi. Twain, o şekilde yoksul bir ailenin evladı olarak dünyaya geldi ki kimi zaman yiyecek yiyecekleri bile olmazdı. Kanada’nın Ontario bölgesine yakın Timmons adlı bir kasabada yaşarlardı ailecek. Twain 22 yaşına ulaştığında anne ve babası bir trafik kazasında yaşamını yitirdi.

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Shania Twain

Shanie Twain zor günleri geride bırakıp meşhur bir müzisyen olduğunda da fena kaderi onun izini sürmekteydi. 14 senelik kocasının kendisini en yakın arkadaşı ile aldattığını öğrendi. Kocasından boşandı ve bir süre sonrasında da kocasını elinden alan arkadaşının eski eşiyle evliliğe ilk adımını attı.

YÜZÜNÜ YENİDEN YAPTILAR

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Rose McGowan

Oyuncu Rose McGowan da zor bir çocukluk geçirdi. İtalya’da Tanrı’nın Evlatları adlı bir komünde geçti McGowan’ın çocukluğu. O sırada dünyadan soyutlanmış bir yaşam sürdürüyorlardı ailecek. Fakat bir süre sonrasında komün lideri çocuk yaşlarındaki kızları tacize başlayınca Rose McGowan’ın babası komünden ayrıldı.

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Rose McGowan

2007 senesinde bir trafık kazası geçirdi güzel oyuncu. En oldukça yüzü yara aldı bu kazadan. Kazadan kalan izleri düzeltmek için onlarca kere güzel duyu operasyon geçirdi. Ancak yüzü tekrar asla eskisi benzer biçimde olmadı.

FİLM YILDIZI GİBİ DEĞİL FİLM GİBİ

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Katie Holmes ve Tom Cruise

İlk bakışta Katie Holmes’un yaşamı her insana hoş görünebilir. Ama pek de o şekilde değil.

Holmes, İtalya’da Tom Cruise ile evlendiğinde yaşamının en büyük imgesel gerçekleşmişti. Çocukluğundan beri fanatik olduğu erkek oyuncu artık onun kocasıydı. Ancak işler beklendiği benzer biçimde gitmedi. Cruise’un önde gelenlerinden biri olduğu Scientology tarikatı yüzünden Holmes’un yaşamı cehenneme döndü.

Ünlülerin hayatından trajik öyküler
Katie Holmes

Scienlotogy tarikatı tarafınca kelimenin tam anlamıyla köşeye sıkıştırıldı Holmes. Sonunda çareyi boşanmakta buldu. Ama bu da kolay olmadı. Kocasından boşanabilmek için ABD’nin değişik eyaletlerinde birçok boşanma avukatıyla görüşmek mecburiyetinde bırakıldı. New York’ta bir ev kiralamak ve kızı Suri’nin velayetini almak da ayrı bir sorundu. Görünmüş olduğu benzer biçimde Holmes’un yaşamı bir film yıldızından oldukça bir filmin ta kendisi benzer biçimde.

İlginizi Çekebilir : Ünlü Türk ve Yabancı Yazarlar Hakkında Bir Birinden İlginç Bilgiler

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!