Technologie

Duruş bozukluğu için teknolojik çözüm: Kodgem Straight [Video]Duruş bozukluğu için teknolojik çözüm: Kodgem Straight [Video]


Masa başında çalışanların en büyük sıkıntılarından biri olan duruş bozukluğu için geliştirilen Kodgem Straight Arıkovanı’nda destek bekliyor.

Günümüzün en büyük sorunlarından biri duruş bozukluğu. Masa başı işlerde, bilgisayar başında geçirilen sürelerin de artmasıyla çalışanlardan öğrencilere kadar pek çok kişinin muzdarip olduğu bu durum için tasarlanan Kişisel Duruş Antrenörü Kodgem Straight, kullanıcılara yeni bir çözüm sunuyor. Kişilerin duruşlarının 21 günde iyileşmesini sağladığı iddia edilen proje, fonlama sitesi Arıkovanı’nda kullanıcı desteği bekliyor. “Dik durmak için teknolojik çözüm” olarak tanımlanan ürün, giyilebilir bir cihaz. Duruş bozukluğunu algıladığında bedene küçük titreşimler veren cihaz kullanıcıyı uyarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Duruş bozukluğu için titreşim veriyor

Cihazı üzerindeki hipoalerjenik yapıştırıcılar sayesinde sırtınıza yapıştırabiliyorsunuz. 3-10 gün arası dayanıklılık gösteren bu yapıştırıcıların herhangi bir rahatsızlık vermediği kaydediliyor. Mobil uygulaması StraightApp ile senkronize şekilde çalışan Straight, duruşunuzdaki değişimleri takip etmenizi de mümkün kılıyor. Aynı zamanda çeşitli egzersiz önerileri bulmayı da ihmal etmiyor. Duruş bozukluğu sorununu kısa sürede çözmeyi amaçlayan cihazın uygulaması hem iOS hem de Android uyumluluğu sunuyor. Arıkova’nındaki destek sürecini henüz tamamlayamayan ürünün hedeflediği destek miktarı 65 bin TL. Ürün ise yine Arıkova’nında 400 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Cihazın Şubat 2020’den itibaren destekçilere ulaştırılması bekleniyor. Ürünün çalışma prensiplerini haberin üzerindeki videodan görüntüleyebilir, buradan ürüne destek verebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

AirPods’a benzer deneyim sunan kablosuz kulaklık arayanlara güçlü alternatif


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!