Sozialen Medien
Trend

En Güzel Resimli Cuma mesajları

Cuma mesajları

En Güzel Resimli Cuma mesajları , Hayırlı cuma mesajları resimli; kısa ve uzun resimli 2020 cuma mesajları ile sevdiklerinizi hatırlayın hatırlatın!

Sosyal medya üstünden resimli Cuma mesajları paylaşmak isteyenler yada SMS kanalıyla kısa ileti atmak isteyenler için 2020 yılının en güzel Cuma mesajlarını haberimizde derledik. İşte, en güzel Cuma mesajları…

Hususi olarak hazırlamış olduğumuz cuma mesajları ile sevdiklerinize ulaşın. Hem Türkiye için hem de tüm İslam alemi için en mühim ve kutsal günlerden önde gelen cuma gününe kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Yine her cuma olduğu şeklinde bugün de en güzel cuma mesajları buradabiliyorum.com da kısa ve uzun anlamlı 2020 resimli cuma mesajlarını bulabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan aile dostlarınıza, akraba ve arkadaşlarınıza isterseniz WhatsApp isterseniz Instagram isterseniz Facebook isterseniz de Twıtter üstünden hayırlı cumalar mesajları gönderebilirsiniz.

Hayırlı Cumalar

Perşembe akşamı ve Cuma günleri vatanımızda en fazlaca araştırılan konuların başlangıcında cuma mesajları gelir. Hem sevdiklerinizin yüzünü güldürmek için hem de onları hatırladığınız göstermek için birbirinden güzel, yeni ve anlamlı resimli cuma mesajlarını onlara gönderebilir hayır dualarını alabilirsiniz. Cuma mesajları ve sözleri hakkında hususi olarak hazırlamış olduğumuz içeriğimizde birbirinden yeni görselleri ve içerikleri bulabileceksiniz. Bugün eller semaya yükselecek, dualar edilecek camiler dolacak; her insana hayırlı cumalar!

Kutsal Cuma günü dualarımızda şehitlerimizi ve kahramanlarımızı, Afrin’de Tel Abyad’da Resulayn’da Güneydoğu’da şehit düşen vatan evlatlarını, 15 Temmuz’da ülkesine demokrasisine, hürriyetine sahiplenen kahramanları unutmamalıyız. Onlara da kucak kucak yakarış etmeliyiz…

İŞTE EN GÜZEL RESİMLİ CUMA MESAJLARI!

Hayırlı Nurlu Cumalar

Bizi yoktan var eden, varlığından haber veren, yaratıp sınav eden, sınav edip sabır veren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Cumanız Kutsal olsun!

„O Rab ki, yeri sizin için bir döşek, göğü de (kubbemsi) bir tavan yaptı. Gökten su indirerek onunla, size besin olsun diye (yerden) çeşitli ürünler çıkardı. Artık bunu bile bile Allah’a şirk koşmayın. (Bakara -22.)“ CUMA GÜNÜNÜZ BİN MUBAREK OLSUN.

„Şüphesiz (bilsinler) ki O Allah, bizzat rızkı veren kuvvet ve kudret sahibidir. Hiç kuşkusuz o zulmedenlere de, (geçmiş) arkadaşlarının (azaptaki ) payı gibi bir pay vardır. Şimdi gelmesi için acele etmesinler. “ (Zariyat ~58,59) Cuma Gününüz Bin Kutsal Olsun. Dua eder, Dua beklerim. Selamlar.

Hayırlı Cumalar

Ey ALLAHIM! Sen umut edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen Sen’den isteyeni geri çevirmezsin. Ey adı Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi umut ve silahı yakarış olan bu kullarına maddi içsel şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. (Amin) hayırlı cumalar…..

Allah’ım! Cehenneme götürmüş olan fitneden, cehennemin azabından, zenginliğin ve fakirliğin şerrinden sana sığınırım. (Ebu Dâvûd, Vitr, 32.) Cumanız kutsal olsun.

Cumanız Mübarek Olsun

Allah’ım! Geçmiş ve gelecek, gizli saklı ve açık tüm günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur. (Buhârî, Tevhîd, 35) Hayırlı cumalar.

Allah’ım! Akşama ulaştığımız şeklinde sabaha, sabah ulaştığımız şeklinde de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı verimli cumalar dilerim.

Hayırlı Cumalar

Cuma gününde bir saat vardır ki Müslüman o saatte namazda Allah“tan bir hayır isterse, Allah ona istediğini verir“ (Buhârî, De“avât, 61)

özel resimli cuma mesajları

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

Cumanız Mübarek Olsun

Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini tamamlanmamış etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar. cuma mesajları resimli yeni

Hayırlı Cumalar

Kalbimiz inanç ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz rahat ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

Hayırlı Cumalar

Ey büyük Rabbim. Hayrı ve şerri ayırt edebilmeyi, sınav olarak verdiklerine yürekten Amenna diyebilmeyi, göstermiş olduğun yolda yürümeyi, Senin yolundan ayrılmamayı, Seni en fazlaca sevenlerden olmayı bana ve sevdiklerime nasip eyle…. Hayırlı Cumalar..

özel resimli cuma mesajları

Cumanız Mübarek Olsun

Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime esenlik ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet kayra eyle. Cumamız kutsal olsun, amin! cuma mesajları resimli yeni

Ömrümüzün öyküsünü yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza alınyazısı diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Rabbim! Zindan bana, bunların beni çağırdıklarından daha sevimlidir. (Yusuf Suresi) Hayırlı Cumalar! Selam ve Dua ile…

Nice adamlar vardır ki, ne bir tecim nede bir alış-veriş Allah’ı anmaktan (O’na yakarma etmekten ve emirlerine bağlamaktan), namazı gereği suretiyle kılmaktan ve zekat vermekten kendilerini alıkoymaz. (Nur, 37) Cuma Gününüz Bin Kutsal Olsun! Selam ve Dua İle…

Ey İman edenler! Rüku edin, secde edin, Rabbinize yakarma edin, hayır işleyin ki kurtuluşa eresiniz. (Hac, 77) Cuma gününüz bin kutsal olsun. Dua beklerim, Selamlar.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız Kutsal Olsun.

Nasıl yaşarsan öyleki ölürsün. O şekilde bir yaşa ki Rabbim, kulum senden razıyım desin…Hayırlı Cumalar!

Allah’tan bir yakarış şeklinde Peygamber’den bir armağan şeklinde sevabınız bolca olsun! Hayırlı Cumalar…

İlginizi Çekebilecek konular için tıklayın

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!