Anime || Manga

Eromanga Sensei Konusu

Anime Masamune Izumi ve üvey kız kardeşi Sagiri arasında geçiyor. Izumi liseye yeni başlamış bir öğrenci ve aynı zamanda light novel yazarıdır.eromanga sensei gif ile ilgili görsel sonucu

İzumi nin romanlarının çizimini ise Eromanga sensei takma adında sapıkça çizimler yapan ancak kimsenin gerçek kimliğini bilmediği biri yapmaktadır. Öyleki Izumi bile çizerle tanışmamıştır. Sagiri ise bir yıldır kendisini odasına kapatmış asosyal bir kızdır.


Hatta Izumiden hergün kendisine yemek yapmasını ve odasına getirmesini istemektedir. Ancak bir gün Eromanga sensei nin canlı yayında çizim yaptığı sırada Izumi farkederki odanın arkasında bulunan yemek tepsisi kendisinin kardeşine hazırladığı tepsidir.

eromanga sensei gif ile ilgili görsel sonucu

O anda Izumi farkederki herkesin sevdiği sapık çizer aslında kendi kardeşidir. Bundan sonra bu iki kardeşin yaşadığı olayların üstüne birde shoujo mangakası olan güzel bir kız da dahil olacak ve Izumi ve Sagirinin hayatları yavaş yavaş değişmeye başlayacak. 

eromanga sensei gif ile ilgili görsel sonucu


Puan: 6.82 / 168.105 OY

Kategoriler: Komedi, Dram, Romantik, Ecchi

Bölüm Sayısı: 12 + OVA

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!