Allgemeines

#Ether Yatırımcıları Bitcoin Yatırımcılarından Karlı Durumda

Ether Yatırımcıları Bitcoin Yatırımcılarından Karlı Durumda

Güncel fiyat artışıyla birlikte karlı duruma geçen Ethereum adresi sayısı, Bitcoin bulunduran toplam adres sayısını geçti

Ether Yatırımcıları Bitcoin Yatırımcılarından Karlı Durumda

Ethereum’un 300 doların üzerine çıkmasıyla birlikte karlı duruma geçen ETH adresi sayısı, herhangi bir miktar Bitcoin bulunduran toplam adres sayısını geçti.

Blockchain istatistikleri, yeşil alanda olan toplam ETH adresi sayısınınn 31,86 milyon, Bitcoin bakiyesi bulunan toplam adres sayısının ise 30,83 milyon olduğunu ortaya koyuyor.  

ETH birikimcileri karlı durumda

Ether, en son bir yıl önce 300 doların üzerini görmüştü ve zincir dahilinde ölçüler o zamandan beri büyük ölçüde iyileşme gösterdi. Bulgular, milyonlarca yeni adresin 300 doların altında ETH satın aldığını gösteriyor. Bunların da çoğu, kripto para mart ve nisan ayında dibi gördüğünde 200 doların altında satın almış olabilir.

  #Bilime Göre Erkekler ve Kadınların Kıskançlık Nedenleri Arasındaki Farklar Neler?

Temmuz 2019’da ETH fiyatı güncel kura yakın bir seviyeye yükseldiğinde yalnızca 13,5 milyon adres, yani yüzde 50’sinden azı karlı durumdaydı.

Ethereum ‚hodler’larının, yani kripto parayı bir yıldan uzun süre biriktirenlerin sayısı da son bir yılda 10 milyon artış gösterdi.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"