Sozialen Medien

Falcon & Winter Soldier dizisinden ilk fotoğraflar

Steve Rogers’ın en yakın iki arkadaşı bir arada! Merakla beklenen Disney+ dizilerinden The Falcon & the Winter Soldier için ilk fotoğraflar paylaşıldı.

Marvel, bu haftasonu Brezilya’nın Sau Paulo şehrinde düzenlenen Comic-Con Experience sırasında Disney+ platformunda yayınlanacak olan The Falcon & the Winter Soldier dizisi için ilk fotoğrafları paylaştı. Marvel Stüdyoları’nın başındaki isim Kevin Feige, geçtiğimiz yaz düzenlenen San Diego Comic-Con’da Marvel Sinematik Evreni’nin hem dizi hem de filmlere sahne olacak dördüncü fazını duyurmuştu. LokiWandaVisionHawkeye, What If gibi dizilerin duyurusunun yanında çok konuşulan bir diğer yapım da Steve Rogers’ın iki yakın arkadaşının macerasını konu alacak The Falcon & the Winter Soldier dizisi oldu. Daha sonra düzenlenen D-23 fuarında ise Moon Knight, She-Hulk ve Ms. Marvel karakterlerinin Disney+ platformu için solo dizilerinin geleceği açıklanmıştı. Bu üç dizi de aynı şekilde Marvel Sinematik Evreni’ne doğrudan bağlantılı şekilde ilerleyecek.

Marvel’ın dördüncü faz takviminde hem film hem de diziler bulunuyor

Marvel’ın televizyon cephesindeki tüm bu yapımlar arasında ilk karşımıza çıkacak olan The Falcon & the Winter Soldier. Dizi, Steve Rogers’ın iki yakın arkadaşı olan Sam Wilson (Anthony Mackie) ve Bucky Barnes’ın (Sebastian Stan) Avengers: Endgame filminin ardından yaşadığı olayları konu alacak. Son filmde Captain America ünvanına veda eden Steve Rogers, kalkanını Sam Wilson’a devretmişti. Bu iki isme ek olarak Captain America: Civil War ve Captain America: Winter Soldier filmlerinde karşımıza çıkan Baron Zemo (Daniel Brühl) ve Sharon Carter (Emily VanCamp) da dizide yer alacak. Ayrıca çizgi romanlarda Captain America ünvanını üstlenmiş olan U.S Agent karakteriyle de tanışma fırsatı yakalayacağız. Bu karaktere hayat verecek olan isim ise Wyatt Russell.

U.S Agent karakterinin kim olduğunu bu yazımızda açıklamıştık.

Geçtiğimiz gün düzenlenen Comic-Con Experience Sau Paulo ise The Falcon & the Winter Soldier dizisinden ilk fotoğraflara sahne oldu.

Diziyle ilgili yayınlanan bu fotoğraflar, Sam Wilson ve Bucky Barnes ikilisinin gündelik kıyafetleriyle yer aldığı bir sahneyi içeriyor. İkilinin kostümsüz şekilde birlikte hareket ediyor olması da dizinin hikayesinde ABD hükümetinin önemli bir etkisi olacağının sinyallerini veriyor. Söylenene göre hükümet, Steve Rogers’ın ünvanını devretmesini tanımayacak ve yeni Captain America için bir çekişmeye yol açacak. Bu çekişmede yer alacak bir diğer isim ise U.S Agent. Çizgi romanlarda Captain America ünvanını üstlenmiş olan karakter, Steve Rogers’ın mirasına talip olacak isimler arasında yer alıyor. Dizi hakkında paylaşılan ilk posterlerde Sam Wilson’ın henüz Steve Rogers’tan emanet aldığı kalkanı taşımadığını görmüştük. Bu da yeni Captain America’nın henüz kesinleşmediğinin habercisi.

Zemo, çizgi romanlardaki kostümüne kavuşuyor

Dizinin ana kötüsü olarak ismi geçen Baron Zemo ise nihayet çizgi romanlardaki ikonik mor maskesine kavuşuyor. Zemo’nun hikayede tam olarak nasıl bir rol oynayacağı ise henüz belli değil. Captain America: Civil War filminde Bucky Barnes üzerinden hamlelerini yapan Zemo, bu dizide de planlarına ulaşabilmek için aynı yola başvurabilir.

The Falcon & the Winter Soldier dizisi 2020 yılının sonbahar aylarında Disney+ platformunda yer alacak.


Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"