Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji

Gündemdeki çok ilginç çentiksiz iPhone 12 modeli

iPhone 12
iPhone 12

Apple’ın 2020 iPhone modellerine yönelik ilginç bir sızıntı yapıldı. 2020 iPhone ailesinin en üstünde çentiksiz bir iPhone 12 yer alabilir.

Apple’dan 2020’de biliyorsunuz iPhone SE 2 / iPhone 9 başta olmak üzere beş farklı iPhone bekleniyor. 5G versiyonlar ile büyük bir çıkış yapacak firma, çentiksiz ve ekrana entegre Touch ID’ye sahip bir iPhone 12 modeli ile gündemde bulunuyor. Firmanın aldığı patentlerden ortaya çıkan bu model, 2020 iPhone’ların en üstünde yer alacak deniyor. Hazırlanan konsept tasarım ve patent çizimleri ise modelin tasarımsal olarak hiç de beklendiği gibi olmayacağını gösteriyor. Çünkü çizimlerde ve konsept tasarımda kalın çerçeveler bizleri karşılıyor. Face ID olmayan ve ön kamerayı ekran altına alacak gibi duran bu şimdilik net olmayan modelin, ciddi anlamda gerçek olma ihtimali pek olası durmuyor. Firmanın çentiği ortadan kaldırması ve ekrana entegre Touch ID kullanması 2020 değil 2021’de olacak diye düşünülüyor.

  #Radeon RX 6000 Ekran Kartları AV1 Kodek Desteğiyle Geliyor

iPhone 12

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesine kısa bir özet yaparsak

Ailenin en altında iPhone 12 modeli yer alıyor ve bu model söylendiği kadarıyla 5,4 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 699 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. Yeni seride bir de 12 Max modeli yer alıyor. Bu model ise 6,1 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 799 dolar başlangıç fiyatı ile geliyor. Daha sonra ise karşımıza iPhone 12 Pro çıkıyor. Bu modelin 6,1 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 999 dolar başlangıç fiyatıyla yolda olduğu aktarılıyor. 12 Pro Max ise tam 6,7 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 1.099 dolar başlangıç fiyatıyla geliyor.

  Google’dan meme kanseri konusunda hayati başarı

İlginizi Çekebilir

Apple’ın 16 inç MacBook Pro modeli

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu