Technologie

Hazırlanan çok ilginç yürüyen bisiklet tasarımı [Video]

 

bisiklet

 

YouTube’un 10 milyon aboneye emin adımlarla ilerleyen “yaratıcı” kanallarından The Q, bu sefer karşımıza ilginç bir yürüyen bisiklet tasarımı ile çıktı.


The Q, YouTube’da gerçekten oldukça popüler olmuş kanallar arasında yer alıyor. Hemen her hafta farklı konuda izlemesi oldukça keyifli birçok projeye imza atan kanal, yukarıda da dediğimiz gibi bu sefer yeni bir bisiklet projesi ile ses getirdi. Standart bir bisikletin arka lastiğini çıkararak yerine metaldan yapılan bacaklar takan kanal, bu yapıda gerçekten sürülebilir bir bisiklete imza atmış durumda. Nasıl yapıldığı ve nasıl çalıştığını yukarıdaki videoda izleyebileceğiniz proje, elbette işlevsel değil. Ancak yine de sistemin akılcı tasarımı, önü bisiklet arkası robot bir yapıyı karşımıza getiriyor ve bunu izlemesi oldukça keyif veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bisiklet

The Q, yakın zaman önce başka bir ilginç bisiklet projesi de gerçekleştirmişti

Bu projede de içerisinde üç tane süspansiyon yer alan özel bisiklet lastikleri hazırlanmıştı. Burada amaç gövdesinde süspansiyon olmayan bir bisikleti, lastik içlerine yerleştirilecek süspansiyonlar ile konforlu / darbe emer hale getirmekti. Ancak bu proje de yukarıdaki gibi işlevsel çıkmadı. Direkt olarak aşağıdaki videoda nasıl yapıldığını izleyebileceğiniz çalışma, izlemesi keyif veren YouTube videoları arasında yer alıyor. Bu videonun 4 milyon izlenmeyi geride bıraktığını belirtelim.

 

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!