Technologie

Heyecan yaratan akıllı telefon: Vivo APEX 2020

Dikkat çeken akıllı telefon modeli Vivo Apex 2019‘u hatırlıyor musunuz? İşte bu modelin yenisi geliyor. Vivo APEX 2020 için ilk müjde verildi.

2019’un hemen başında tanıtılan Vivo Apex 2019, yukarıda görebileceğiniz dikkat çeken bir tasarımla karşımıza çıkmıştı. Hem ön hem de arkadan dört kenar kavisli olmasıyla öne çıkan telefon, herhangi bir ekran çentiğine de sahip değildi. Bünyesinde fiziksel bir buton taşımayan ve kulaklık girişi olmayan telefon, normal bir şarj portu dahi taşımıyordu. Bunun yerine telefon arkaya yerleştirilen manyetik bağlantı üzerinde şarj edilebiliyor. Bu modelin dikkat çeken bir diğer detayı ise ekrana entegre parmak izi sensörü olmuştu. Bu sensör rakiplerden farklı olarak neredeyse ekranın tamamında çalışıyor. Tüm yeni özellikleri ve güçlü donanımına rağmen Apex 2019 satışa çıkmadı. İşte bu modelin yenisi Vivo APEX 2020, aşağıdaki resmi postere göre MWC 2020 kapsamında geliyor. Yine satışa çıkamayacağı düşünülen yeni cihaz, daha çok bir gelecek gösterimi olacak ve firmanın yeni teknolojilerini sergilediği bir konsept olarak ses getirecek deniyor.

"<yoastmark

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo Apex 2020 büyük merak uyandırdı

Pazarın gerçekten yenilikçi isimleri arasında yer alan Vivo, Apex 2020 ile kesinlikle şaşırtıcı bir gösterim yapacak gibi görünüyor. Modelin bir konsept olduğundan sızdırılacağı düşünülmüyor. Ancak yine de resmi tanıtım öncesinde firmanın model için resmi paylaşımlar yapacağını tahmin ediyoruz.

İlginizi Çekebilir

Yük taşımaya yönelik elektrikli bisiklet


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!