Anime || Manga

Hitman 2 Ücretsiz oldu!

Geçtiğimiz yılın en zaferli oyunlarından biri olan Hitman 2’nin ilk kısmı tüm platformlarda ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. 13 Kasım 2018 tarihinde piyasaya sunulan Hitman 2, ilk oyunun devamını hoş bir biçimde sunmasıyla beraber popülerliğe ulaştı. Oyunun geliştirici şirketi IO Interactive’in bu hareketiyle beraber artık oyunu tecrübelemek isteyen oyuncular ilk kısmı fiyatsız bir biçimde oynayabilecek. Ama malesef oyunda türkçe dil yardımı bulunmamakta neden getirilmediği ise büyük bir bilmece.

Oyunun konusu ;

Öncelikle Hitman 2 için söyleyebileceklerimin hudutlu olduğunu belirteliyim. Zira IO Interactiveekibinin yeni oyunda radikal farklılıklara gitmemesi göze çarpan ilk unsur oldu. İlk oyunda esasını attıkları oynanış mekaniklerini makyajlayarak ikinci oyuna yediren geliştirici takım, bir şey doğru çalışıyorsa onu bozmama prensibiyle hareket ediyorlar.Altı büyük kısımla beraber çıkacağı söylenen Hitman 2’de, yeniden bir evvelki oyunda olduğu gibi misyonları birbirinden bağımsız yollarla tamamlama olanağımız olacak. Son senelerde çıkan ve yine oynanabilirlik mevzusunda en zaferli üretimlerden bir tanesi olan bir evvelki Hitman oyunu, bu güzergahı sayesinde oyuncuları saatlerce başına kitleyebiliyordu. Şayet oyunun bu yönünü beğendiyseniz, Hitman 2 oldukça hoşunuza gidebilir.

Bu arada E3 2018 demosunda karşılaştığımız misyonun mekaniklerinden daha çok, yazıda oyunun bizlere neler vadettiğinden bahsedeceğim. Şayet Hitman 2’de yer alacak Miami misyonunun neler sunduğunu merak ediyorsanız, Merlin’in Kazanı YouTube kanalından her biçimiyle oynadığımız demonun ayrıntılarına bakabilirsiniz. Ancak demodan yola çıkıp ikinci oyunun bize ne göstereceğini irdelersek, yeni Hitman serisinde süregelen animasyon kasvetlerinin, ikinci oyunda da var olacağı gözümüze çarpan ikinci unsur oldu.

Fakat bu kısımda oyunun teknik tarafına tenkit etmiyorum. Daha çok Casus 47’nin misyonlar sırasında ufak hadiselerde sergilediği animasyon sekanslarından bahsettiğimin altını çizmek isterim. Casus 47’nin silah kullanırken, kapı açarken, merdiven çıkarken ve daha bir hayli eylemde sergilediği animasyonlar oldukça yavan duruyor.

Oyunun silah kullanma mekaniği ise yeterli seviyede gözüküyor. Hali hazırda taarruz tüfeklerinden daha çok suikastlerimizde kullanacağımız suskun silahları seçim eden Casus 47’yi hakimiyet ederken, silahlarda asılcılık hissiyatını yeterli seviyede alabiliyorsunuz. Yeni oyunun sandbox mekanikleriyse ilk oyunun bize sunduğundan daha öteye gidemiyor. Reyin alanında karşılaştığımız varyasyonlar dahilinde, mekaniklerin bize izin verdiği kadar hür kalabiliyoruz. Bu her ne kadar can sıkıcı gibi görünüyor olsa da oyunu oynarken kapıldığınız coşku, bu gibi noktaların üstünü kapatabilir seviyede duruyor.
Fragman ; 


 

Hitman 2 Sistem Gereksinimleri ;

Minimum Sistem Gereksinimleri ;

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)

İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD Phenom II X4 940

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870

Sabit Disk: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri ;

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Intel Core i7 4790

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX Vega 56 (8 GB)

Sabit Disk: 60 GB kullanılabilir alan

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"