Technologie

#Huawei Watch GT 2 Pro Fiyatı ve Özellikleri

Huawei Watch GT 2 Pro Fiyatı ve Özellikleri

Huawei’nin en yeni akıllı saati olan Huawei Watch GT 2 Pro’yu kutusundan çıkarıyor ve özelliklerine yakından bakıyoruz.

Huawei Geliştirici Konferansı’nda Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık modelini duyuran Huawei, aynı zamanda Huawei Watch GT 2 Pro modelini de tanıtmıştı. Peki, yenilenen tasarımıyla Huawei Watch GT 2 Pro fiyatı ve özellikleri ile kullanıcılara neler sunuyor? Sizler için hazırladığımız bu videoda, yeni akıllı saatin özelliklerini anlatıyoruz.

Huawei Watch GT 2 Pro Özellikleri İle Neler Sunuyor?

Huawei’nin yeni nesil akıllı saati 1.39 inç 454x 454 piksel çözünürlük sunan Safir camlı OLED ekranın üzerine kuruluyor. 46 mm kasaya sahip olan akıllı saat, 455 mAh boyutundaki bir bataryadan da besleniyor. Bu batarya ise minimum kullanımda 14 günlük bir pil ömrünü de kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda kablosuz şarj desteğine de sahip olan saat, tıpkı akıllı telefonlarda olduğu gibi tamamen kablosuz olarak da şarj edilebiliyor.

  Son yıllarda çok indirilen uygulama ve oyunlar!

Aynı zamanda 4 GB dahili hafızaya da sahip olan akıllı saat GPS desteğini de bünyesinde bulunduruyor. Kablosuz bağlantı olarak da Bluetooth 5.1 destekleyen Watch GT 2 Pro, 5 ATM su basıncına kadar dayanabiliyor.

Tasarımsal açıdan daha modern görünen cihaz, aynı zamanda 100’ün üzerinde antrenman moduna da ev sahipliği yapıyor. Ayrıca kandaki oksijen değerini ölçme ve kalp ritmini takip etme gibi yeteneklere sahip.

Huawei Watch GT 2 Pro Fiyatı

Huawei Watch GT 2 Pro Türkiye fiyatı da açıklandı. Eğer bu akıllı saati satın almak isterseniz ödemeniz gereken bedel 2.299 TL.

 

Forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"