Technologie

Huawei’den birçok popüler modele EMUI 10 müjdesiHuawei EMUI 10

Android 10 temelli yeni nesil arayüz yapısı EMUI 10 için Huawei çalışmayı sürdürüyor. Yeni sürüme yurt dışında birçok yeni cihaz geçmiş durumda.

Tüm dünya genelinde Huawei kullanıcılarının merak beklediği Android 10 temelli EMUI 10, biliyorsunuz birçok cihaz için aktif olarak dağıtıma çıkmış durumda. Bazı cihazlar için de aktif beta testleri süren yeni arayüz, tam sürümüyle Mate 20 X 5G, Mate RS Porsche Design, Mate 10 Porsche Design, Mate 10 Pro, Mate 10, P20, P20 Pro, Nova 4e, Enjoy 10 Plus, Enjoy 9S, Maimang 8 (P Smart+ 2019) Maimang 7 (Mate 20 Lite), Honor 20i ve Honor 10 Lite modelleri için Çin’de kullanıma sunuldu. Burada yapılan tam sürüm dağıtımı, global dağıtımın da yakında olduğunu gözler önüne seriyor deniyor. Bu konuda Huawei Türkiye’nin ciddi çalışmalar yaptığı biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 10 temelli Huawei EMUI 10 neler getiriyor?

Yeni sürüm, eski sürüme nazaran daha pürüzsüz çalışıyor. Temalar, duvar kağıtları ve fontlar için yeni özelleştirmeler getiren arayüz, video izleme ve oyun oynama süreçlerinde de daha iyi bir deneyim getiriyor. Galeri içerik yönetimi ve sınıflandırma konusunda geliştirildiği belirtilen Huawei EMUI 10, özellikle çoklu uygulama geçişlerinde çok hızlanmış durumda. Bazı yeni simgeler taşıyan arayüz, genel olarak EMUI 9’dan çok farklı bir devrimsel tasarım değişiklikleri taşımıyor. Tek elde kullanımı Samsung One UI gibi kolaylaştırdığı belirtilen arayüz, modernleştirilmiş bir bildirim merkezini karşımıza getiriyor. Arayüzde bir sistem geneli koyu arayüz modu da aktif olarak bulunuyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!