Sozialen Medien

#İdefix İndirim Kodu Kuponu ve Eylül Kampanyaları

İdefix İndirim Kodu Kuponu ve Eylül Kampanyaları

Reklamsız Dizi Film izlemek isterseniz Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi ziyaret edebilirsiniz .

İdefix İndirim Kodları ve Kampanyalar

giris-012.jpg

Türkiye’de kültür ürünleri denildiğinde ilk akla gelen ve online yayın hizmeti sunmakta olan İdefix, 1996 yılında hizmete başlamıştır. Aradan geçen 3 yılın ardından test yayınlarına başlayan şirket, Temmuz 1999 itibariyle piyasada kendini göstermeye başlamıştır. Günümüzde Türkiye’nin en büyük ve en yenilikçi online kitabevi olma unvanına sahip İdefix, geniş ürün yelpazesi ve birbirinden uygun fiyat seçenekleriyle yüzbinlerce aktif üyeye sahip.

Türkiye’nin en popüler kültür ürünleri sitesi İdefix, binlerce üründe geçerli indirim fırsatlarıyla alışverişlerinizi en hesaplı fiyata satın alma imkanı sunuyor. İdefix indirim kodu ile kitaptan kırtasiyeye, hobi ve oyuncaktan elektroniğe, oyun ve konsollardan müziklere, film ve dergilerden e-kitap seçeneklerine kadar 9 farklı kategoride %50’ye varan indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

1. İdefix Kitap Çeşitlerinde Geçerli İndirim Kodu Kuponu!

1-618.jpg

İdefix kitap indirimi kapsamında dünya klasikleri, çocuk kitapları, araştırma, kişisel gelişim, psikoloji, edebiyat, bilim, çizgi roman, felsefe ve daha binlerce üründe geçerli indirim fırsatı sizleri bekliyor. 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli İdefix Kitap İndirimi fırsatlarını kaçırmayın!

indirimgor-002.jpg


2. İdefix Elektronik Ürünlerinde Geçerli İndirim Kodu Kuponu!

2-635.jpg

Eylül ayına özel İdefix elektronik ürünlerinmde dev kampanya! Cep telefonu ve aksesuarlarından giyilebilir teknolojiye, kişisel bakım ürünlerinde kulaklık ve hoparlör modellerine, fotoğraf makinesi ve aksesuarlarından pikap ve plaklara kadar binlerce üründe geçerli indirim fırsatları sizlerle. Ayrıca elektronil kategorisinde geçerli 200 TL ve üzeri 25 TL, 300 TL ve üzeri 30 TL, 400 TL ve üzeri 50 TL, 550 TL ve üzeri 60 TL indirim kodu sizleri bekliyor!

indirimgor-002.jpg


3. Alfa Yayınları Kitap Çeşitlerinde %35 İndirim Fırsatı!

3-629.jpg

Alfa Yayıncılık bünyesinde satışa sunulan birbirinden farklı roman, kişisel gelişim, felsefe, yabancı dil, din tasavvuf, çocuk ve gençlik kitaplarında büyük indirim fırsatı sizleri bekliyor! 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli Alfa Yayın Grubu kitaplarını hesaplı fiyata tek tıkla satın alabilirsiniz. 

indirimgor-003.jpg


4. Yüzbinlerce Üründe Geçerli %50 İndirim Fırsatı!

5-510.jpg

İdefix Eylül İndirimleri kapsamında satışa sunulan çok satan kitaplarda %50, kitap setlerinde %50, elektronik ürünlerde %30, kırtasiye ürünlerinde %50 ve oyuncaklarda geçerli %50’ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor. 

indirimgor-003.jpg


5. Seçili Lego Ürünlerinde %30 İndirim Fırsatı!

6-501.jpg

Çocuklarda yaratıcılığı geliştiren ve kas gruplarını destekleyen birbirinden farklı Lego ürünlerinde %30’a varan indirim fırsatları sizleri bekliyor! El-göz kordinasyonu başta olmak üzere zihin gelişiminde büyük bir rol oynayan Lego oyuncak modelleri İdefix.com’da en hesaplı fiyata satışta!

indirimgor-004.jpg


6. Tüm Kırtasiye Ürünlerinde Sepette %10 İndirim!

8-565.jpg

Tüm öğrencilerin ihtiyacı birbirinden güzel defterler, kalemler, çantalar, kalemlikler, oyun hamurları ve boyama ürünlerinde dev indirim fırsatları sona eriyor! İdefix Eylül İndirimi kapsamında satışa sunulan binlerce kırtasiye ürününde geçerli %10 indirim fırsatını kaçırmayın.

indirimgor-003.jpg


7. Tüm Okul Eşyaları ve Malzemelerinde İndirim!

idecc.jpg

Okul vakti geldi çattı! Öğrencilerin olmazsa olmazlarından kalemler, defterler, okul çantası, kağıt ürünleri, silgi ve kalemtraşlar, sanat malzemeleri, termos ve mataralar, yazı tahtası ve çalışma masaları %50’ye varan indirim fırsatlarıyla İdefix’te!

indirimgor-004.jpg


8. Tüm Oyuncak Çeşitlerinde Dev Kampanya!

oyuncak.jpg

Bu kampanya tam çocuklara göre! İdefix oyuncak çeşitlerinde dev kampanya başladı. Birbirinden kaliteli bebek oyuncakları, kız çocuk oyuncakları, erkek çocuk oyuncakları, kutu oyunlar, eğitici oyuncaklar ve puzzle modellerinde %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor.

indirimgor-003.jpg


9. 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

teslimat.jpg

İdefix siparişlerinizde kargo beklemeye son! Aynı gün teslimat seçeneğinden yararlanarak sadece 16,90 TL’ye Pazartesi-Cumartesi günleri arasında kargonuz kapınızda! Hızlı teslimat sadece 13,90 TL! 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde standart teslimat ücretsiz!

indirimgor-004.jpg


10. Oyuncak Çeşitlerinde 50 TL İndirim Kodu!

yeni-001.jpg

Çocuklar en sevdiği oyuncaklar İdefix’te en uygun fiyata satışta! Lego, Play-Doh, papo, Fisher-price, Hot Wheels, Nerf, LoL, Barbie, Cardinal ve daha yüzlerve markada geçerli 50 TL indirim çeki sizleri bekliyor! İdefix oyuncak siparişlerinizde 125 TL ve üzeri 15 TL, 175 TL ve üzeri 20 TL, 300 Tl ve üzeri 35 TL, 400 Tl ve üzeri 50 TL indirim kodu sizleri bekliyor. 

indirimgor-004.jpg


Önerilen İçerin: Trendyol İndirim Kodu Kuponları

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"