Sozialen Medien

#İlk Bakış: What We Do in the Shadows 2. Sezon #SosyalMedya #Tv #BB

İlk Bakış: What We Do in the Shadows 2. Sezon


Taika Waititi ve Jemaine Clement’in yönettiği 2014 yapımı aynı isimli filmden televizyona uyarlanan What We Do in the Shadows’un 2. sezonundan ilk görsel yayınlandı. Modern dünyada yaşayan vampirlerin hayatını konu alan dizinin 2. sezonu, 15 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

Taika Waititi ve Jemaine Clement‘in yazıp yönettiği ve başrollerini paylaştığı 2014 yapımı What We Do in the Shadows, ev arkadaşı olan Yeni Zelandalı üç vampirin gündelik hayatına ve modern dünyada hayatta kalma maceralarını mizahi bir dille mercek altına alıyordu. Sahte belgesel, yani mockumentary, formatını kullanan film, sinema dünyasında yarattığı başarıyı televizyona taşıdı.

  #Endlich Game of Thrones-Nachschub: Das Wiedersehen mit Westeros kann nicht schnell genug starten

Filmden uyarlanan dizi, hikâyeyi Yeni Zelanda’dan New York’a taşımış ve New York’ta yaşayan vampirlerin modern dünyada yaşama sürecini televizyon ekranlarına aktarmıştı. Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey Guillén‘in başrollerini paylaştığı dizi, enerji emici vampir Colin gibi yan karakterleriyle dikkat çekmiş ve özellikle  vampir konseyinin yaşandığı ve birbirinden ünlü isimleri gördüğümüz 7. bölümüyle akıllarda yer edinmişti.

What We Do in the Shadows 2. Sezon, 15 Nisan’da Başlıyor

Jemaine Clement’in yaratıcısı olduğu dizi, elde ettiği yüksek izlenme oranları sonucunda 2. sezon onayını almayı başardı. İlk sezonda olduğu gibi vampirlerin gündelik hayattaki sorunlarına ve modern dünyaya uyum sürecine tanık olacağımız dizinin 2. sezonu için heyecanlı bekleyişimiz sürüyor.

  #Blumhouse’s Der Hexenclub: Deutscher Trailer und TV-Spots zum Sequel, FSK-Freigabe enthüllt

Star Wars serisindeki Luke Skywalker karakteriyle adından söz ettiren Mark Hamill, What We Do in the Shadows’un 2. sezonunda konuk oyuncu olarak yer alıyor. Yeni sezondan yayınlanan ilk görsel ise başka bir ismin daha 2.sezonda konuk oyuncu olarak yer aldığı ortaya çıkardı. The Sixth Sense filmiyle sinema dünyasında tanınan Haley Joel Osment, What We Do in the Shadows’un 2. sezonunda konuk oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Sadece bir bölümde rol alan Osment, dizide Topher karakterine hayat veriyor. Nadja ve Laszlo sayesinde aileye katılan Topher, ailedeki dengeleri değiştiriyor ve bu durum, Guillermo’nun Topher’ı kıskanmasına neden oluyor.

Geçtiğimiz aylarda vampirlerle beraber hayaletler ve cadılar gibi varlıkların da 2. sezonda görüneceğini açıklayan dizinin yaratıcısı Jemaine Clement, 2. sezonda diziye yeni karakterlerin dâhil edildiğini dile getirirken; Mark Hamill ve Haley Joel Osment dışında birbirinden ünlü isimleri de konuk oyuncu olarak göreceğimizi sözlerine ekledi. Merakla beklenen What We Do in the Shadows’un 2. sezonu, 15 Nisan‘da izleyici ile buluşacak.

  #Krimi gegen Urlaub oder ARD vs. ZDF

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"