Spiel

#Injustice Gods Among Us Ultimate Edition Steam üzerinde tamamen bedava

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition Steam üzerinde tamamen bedava

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition Steam üzerinde tamamen bedava

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition aldığınızda tamamen sizin oluyor.

Warner Bros ekibi, Injustice Gods Among Us Ultimate Edition isimli oyunlarını Steam üzerinde 25 Haziran 2020 tarihine kadar tamamen bedava olarak dağıtılıyor. Evet, tamamen ücretsiz ve dahası da oyunu kütüphanenize eklediğinizde oyun tamamen size ait oluyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition’ın güzel bir yapım olmasını sağlayan şeyler, özellikle sahip olduğu karakterler. DC Comics’in ikon haline gelmiş kahramanları olan Batman, The Joker, Green Lantern, The Flash, Superman ve Wonder Woman, kullanabileceğiniz karakterlerden sadece birkaç tanesi. Ek paketler içerisinde yer alan Lobo, Batgirl, General Zod, Martian Manhunter, Zatanna ve Scorpion da bu listede yer alan isimlerden.

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition Steam sayfasına ulaşıp bedava olarak almak için buraya tıklayabilirsiniz. Injustice Gods Among Us Ultimate Edition hesabınıza eklendiğinde tamamen sizin oluyor ve dilediğiniz zaman indirip oynayabiliyorsunuz. Bunun tekrardan altını çizmekte fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer’ı takip edebilirsiniz.

Kaynak

Daha çok oyun haberleri okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"