Technologie

Instagram hikayeleri için yepyeni bir çekim moduInstagram

Instagram Hikayeler özelliği yepyeni bir çekim modunu kullanıcılarla paylaşıyor. Artık hikaye üzerinden çoklu çekim mümkün oluyor.


Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, bir süredir en sevilen özelliği Hikayeler için yeni yetenekler paylaşmıyordu ki yeni çekim modu göründü. Yerleşim modu Instagram’ın benzer isimli uygulamasından esinleniyor ve tek bir hikayede aynı anda birden fazla fotoğraf çekmenizi mümkün kılıyor. Esasen hikayelerinize herhangi bir üçüncü parti uygulama desteği olmadan birden fazla fotoğraf koyabiliyorsunuz. Ancak Yerleşim modu bunu hem derdi toplu bir şekilde yapmayı mümkün kılıyor hem de çekimi doğrudan uygulamadan gerçekleştirmeyi sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram hikayelerine Yerleşim modu

Özellik kullanımı hayli basit. Instagram’ı açtıktan sonra hikaye oluşturma panelini açmanız gerekiyor. Bu panelde Boomerang modunun hemen yanında Yerleşim modu yer alıyor. Bu mod kullanıcılara 6 farklı yerleşim imkanı sunuyor. Dilediğiniz yerleşimi seçtikten sonra ister fotoğraf çekimini doğrudan hikaye üzerinden yapabilir; isterseniz de sol alt taraftan halihazırda çekilmiş olan fotoğraflarınızı kullanabilirsiniz. Dağıtımı başlanan özellik Türkiye’de de kullanıcılarla buluşmuş durumda. Uygulamanızı güncelledikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Android kullanıcılarının beklediği özellikten detaylı ilk tanıtım


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!