Fernsehsendungen - Filme

#İp Man 4 izle

İp Man 4

IP Man 4 Final izle | IP Man 4 Final Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

ip Man 4 izle, Doğu ülkelerinin dövüş sanatları felsefesini ve yeteneklerini sinemaya aktaran en iyi filmlerden biri olan ip Man 4 Final Fragmanı Full HD Tek Parça izle

iP Man 4 Final Filmin Yönetmeni: Wilson Yip

Filmin Oyuncuları: Donnie Yen, Chan Kwok-Kwan, Scott Adkins

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Biyografik

Filmin Vizyon Tarihi : 1 Ocak 2020

Filmin Süresi : 1 saat 45 dakika

İp Man 4 Final Türkçe Dublaj İzle

 

İp Man 4 Final Fragmanı

İp Man 4 Final Film Fragmanı

IP Man 4 Final konusu;

ip Man 4 izle, Doğu ülkelerinin dövüş sanatları felsefesini ve yeteneklerini sinemaya aktaran en iyi filmlerden biri olan IP Man serisi yeni filmi ile sinema salonlarındaki yerini alıyor. 10 yıldan uzun süredir devam etmekte olan serinin bu filminde WingChun dövüş tekniğinin yaşayan en büyük ustası olan Ip Man, Amerika Birleşik Devletleri’nde WingChun açan ve yerel dövüş sanatları topluluğunu hareketleri ile huzursuz eden eski öğrencisinin izini sürmeye karar verir.

  #American Animals – Amerikan Soygunu izle

2020 yılının ilk günü olan 1 Ocak tarihinde sinema salonlarında gösterime girecek olan IP Man serisinin son filmi IP Man 4 Final izle aksiyon sahneleri ile yine izleyicilerin nefesini keserken sizleri büyük bir Aksiyon Film heyecanın da ortağı yapıyor. Daha önceki filmlerde olduğu gibi bu filmde de IP Man 4 karakterini Donnie Yen oynamaktadır.

Donnie Yen, devrimci dövüş sanatları serisinin büyük finalinde efsanevi Wing Chun ustası olarak rolünü tekrarlıyor. Karısının ölümünden sonra Ip Man, oğlu için daha iyi bir gelecek ararken yerel kung fu ustaları ve yıldız öğrencisi Bruce Lee arasındaki gerginliği hafifletmek için San Francisco’ya gider. Kill Bill ve The Matrix’in ardındaki aksiyon vizyonundan, yeni bir dövüş sanatları film hayranları dalgasına ilham veren destanın kahramanca gönderilmesine tanık olun.

  #Black Widow izle

Daha çok bu tarz makaleler okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"