Technologie

iPhone 11 Pro ve 250 bin dolarlık kamera karşı karşıya [Video]iPhone-11-Pro

iPhone 11 Pro ile 250 bin dolarlık BlackMagic’in canlı yayın kamerası karşı karşıya geldi.

Dünyanın ilk 4K destekli canlı yayın lensi olarak lanse edilen Fujinon UA107 lensin tercih edildiği URSA kamera gösterdiği performansla sınırları zorlasa da yeni iPhone modeli de dikkat çekici bir performans sergiliyor.  Yakınlaştırma yeteneklerinde telefon, 250 bin dolarlık kameranın gerisinde kalıyor. Genel performans açısından 250 bin dolarlık Blackmagic Design imzalı URSA iPhone 11 Pro’yu geride bıraksa da iPhone 11 Pro’nun da iyi performans sergilediğini söylemek mümkün. Yapılan karşılaştırma doğru olmasa da iPhone 11 Pro’nun sergilediği performansı görmek gerçekten de görülmeye değer.

iPhone 11 Pro ne gibi özellikler vadediyor?

Gücünü A13 Bionic işlemcisinden alan telefon, bu açıdan pazarın en güçlü seçeceği arasında yer alıyor.  5,8 inç modeli 4 saat, 6,5 inç modeli ise eskiye oranla 5 saat daha fazla pil sunan Pro modelleri, arkasında üçlü kamera taşıyor. Burada 12 megapiksel F1.8 geniş açı + 12 megapiksel F2.0 telefoto + 12 megapiksel F2.4 ultra geniş açı kamera bizleri karşılıyor. A13 Bionic içindeki “Neural Engine” ile çalışan Deep Fusion teknolojisiyle birden fazla fotoğraf çeken ve çok temiz fotoğraflar ortaya çıkarabilen Pro ailesi, fotoğraf yanında video tarafında da dikkatleri üstüne çekiyor. Yeni iPhone’lar 4K çözünürlükte saniyede 60 kare video çekebiliyor. iPhone 11 Pro ailesi hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"