Technologie

iPhone ile gece fotoğrafı nasıl çekilir? – BB

iphone
Bilindiği üzere iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max ile birlikte gece modu özelliği gelmişti. Daha önceden çoğu Android’li telefonda karşımıza çıkan bu özellik sayesinde kullanıcılar ışığın yetersiz kaldığı durumlarda daha aydınlık fotoğraflar çekebiliyor.

iPhone 11 kullanıcıları için sunulan bu özellik ne yazık ki daha önceki modellere sahip kullanıcılar tarafından kullanılamıyor. Apple’ın daha önceki modeline sahip kullanıcılar için bu özelliği güncellemeyle sunması beklenmezken Halcyon Products’ın NeuralCam uygulamasından söz etmek istiyoruz. Geçtiğimiz yıl indirmeye sunulan NeuralCam, gece fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar için biçilmiş kaftan. iPhone 11’de olduğu gibi kısa bir pozlama süresi vadeden uygulama bu sayede kullanıcıların düşük ışıkta çok daha iyi fotoğraflar çekmesine imkan tanıyor. Yapay zekadan da destek alan uygulamada parlak fotoğraflar çekmek mümkün. Uygulamanın artıları arasında yer alan bir özellik ise ön taraftaki kamerada da pozlama süresi sunması. Bu sayede kullanıcılar daha aydınlık selfie çekimleri de yapabiliyor. iPhone 6 ve daha yeni iPhone modellerine destek veren uygulamanın gerçekten de başarılı bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz. Eğer en yeni modellerden birine sahip değilseniz ve gece çektiğiniz fotoğrafların daha kaliteli olmasını istiyorsanız NeuralCam’e kesinlikle göz atmalısınız.

Gece fotoğraflarından hoşlanan kullanıcılara yönelik uygulama ücretli mi?

Bu arada 26,99 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan uygulamaya eklenen tripod modu sayesinde daha uzun pozlamalar da yapabileceğinizi söyleyelim. Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın 16 inç MacBook Pro modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!