Sozialen Medien

#İyi Bir Sevgilide Bulunması Gereken 10 Özellik

İyi Bir Sevgilide Bulunması Gereken 10 Özellik

İyi Bir Sevgilide Bulunması Gereken 10 Özellik

03.12.201809:32

İyi bir sevgili hakkında yapılacak olan yorumlar kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Fakat cinsiyet ayrımı yapmaksızın bu tarz bir soru her iki cinse de sorulacak olursa en az 4 ya da 5 tane birbiriyle aynı ya da benzer özellikler sayılabilir.

  #7 aufregende True-Crime-Starts auf TVNOW: Serien und Filme näher an der Realität, als uns lieb ist

Haber güncelleme tarihi 24.07.2020 09:41

İyi bir sevgiliniz olduğundan emin olmak için sevgilinizin bu özelliklere sahip olduğundan emin olmalısınız. Ele alacağımız konu kesinlikle cinsiyet farkı gözetmeksizin her iki taraf içinde geçerli olan kurallardır. 

İşte iyi bir sevgilide bulunması gereken özellikler şunlardır;


1. Gerçekçi Duygulara Sahip Olmalı

Bu özellik her iki taraf için de geçerli olup ilişkinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına, gerekli olan en önemli faktördür. Aksi halde gönül eğlendirmeden ciddi bir sevgiyle karşı taraf beslenmelidir. Bu sayede kişiler arasında gerçekçi ve ileriye dönük planlar kurulabilir.

iyi bir sevgilide olması gereken özellikler


2. Bağımsız Karakterlere Sahip Olmalı

En önemli bir diğer özellik ise iki tarafında destek almadan kendi ayakları üstünde durmayı bilen bağımsız birer birey olmalarıdır.

  #Steven Spielberg’ün Yapımcılığını Üstlendiği Amazing Stories Yeniden Çevriminden Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

iyi bir sevgilide olması gereken özellikler


3. Zeki Olmalıdır

Bu durum sağlıklı olan tarafların akılcı bir şekilde olmasıyla sağlanır. Yani fevkalade bir zeka elbette beklenmez fakat olaylara ve durumlara gerekli yanıtları verebilecek kapasitede ve olgunlukta olmalıdır.

iyi bir sevgilide olması gereken özellikler


4. Saygılı Olmalıdır

Herhangi bir ilişkinin olmazsa olmazlarından biri de tüm yapılan aktivitelerin, konuşmaların ve diğer tüm sosyal faaliyetlerin saygı çerçevesinde yapılması gerekir. Herhangi bir tarafta saygı olgusu yoksa bu ilişkiden maalesef ne tat alabilirsiniz ne de mutlu olabilirsiniz.

iyi bir sevgilide olması gereken özellikler


5. Çekici Olmalıdır

Diğerlerinde olduğu gibi bu durum her iki taraf için de geçerlidir. Yani iki taraf da birbirlerini etkilemeye çalışmak adına hareket etmelidir.

iyi bir sevgilide olması gereken özellikler


  #Steffi Kühnert und Martin Brambach drehen für eine ARD-Degeto-Komödie

6. Cinsel Yaşantıda Ortak Kararlar Alınmalıdır

Belki de günümüzde meydana gelen ayrılıkların en önemli sebeplerinden biri de cinsel istek ve arzular karşısında tarafların anlaşamamasıdır. Bu konuda partneriniz ile ortak bir karara varmalısınız. Aksi halde anlaşmazlıklardan dolayı ilişkinizi bitirme olasılığınız oldukça yüksektir. Çünkü unutulmamalıdır ki her ne kadar anlamsız gibi görünse de cinsellik, ilişkinizin gidişatını önemli derecede etkileyen bir faktördür.

iyi bir sevgilide olması gereken özellikler


7. Olayları Alttan Alınması Konusunda Titiz Olunmalıdır

Bu özellik de olmazsa olmazlardandır. Herhangi bir tartışma ya da kavga sonrasında iki taraf da birbirinden özür dileyerek konunun üstünü örtmelidir. Bu tip durumlarda kesinlikle gurur yapılmamalıdır. Aksi durumda ilişkiniz ciddi şekilde zedelenir.

iyi bir sevgilide olması gereken özellikler


  #Neuer MCU-Schurke soll ganze Galaxien zerstören können: „Doctor Strange 2“-Bösewicht enthüllt?

8. Gelişime Açık Olunmalıdır

Kesinlikle monoton ve sıkıcı olunmamalıdır. Her bir farklı olan değişik aktiviteler yapmanız aranızdaki bağın kuvvetlenmesine yardımcı olur. Yeni eğlenceler, aktiviteler denenmeli ve her iki taraf da gelişim konusun birbirlerine yardımcı olmalıdır.

iyi bir sevgilide olması gereken özellikler


9. Kötü Düşünce ve Sözlerden Uzak Durulmalıdır

Meydana gelen tartışmalar ya da ani duygu patlamaları esnasın iki taraf da ağır ve kırıcı söz sarf etmemelidir. Çünkü dile getirilecek herhangi bir hakaret ya da hakaret tarzı bir söz taraflarda soğuma etkisi yapabilmektedir. Bu nedenle asabi olunan durumlarda konuşulmamalıdır.

iyi bir sevgilide olması gereken özellikler


10. Temiz ve Titiz Olmalıdır

Yani paspal olarak isimlendirilen duruma düşmemeli ve günlük olarak bakım yapılmalıdır. Karşı tarafın, sizi kendisine yakıştırması için en önemli özelliklerden biridir.

iyi bir sevgilide olması gereken özellikler

Önerilen İçerik; Aşkı Canlı Tutmanın Yolları

Neoldu.com 

  #Star Wars – Der Aufstieg Skywalkers (2019) Kritik
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"