Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya

#Kadınların Hoşlandığı 10 Erkek Tipi

Kadınların Hoşlandığı 10 Erkek Tipi

Kadınların En Çok Hoşlandığı 10 Erkek Tipi

Fiziksel özellik bakımından belki anlaşamayabilirler ama bir erkekte aradıkları özellikler hemen hemen aynıdır; güçlü olsun, güvenilir olsun vesaire. Peki, kadınlar beğendikleri erkekleri bir şekle sokarak tarif etselerdi nasıl olurdu. Örneğin mesleği ne olurdu? İlk sırayı hangisi, son sırayı hangisi alırdı. Merak edenler için işte kadınların vazgeçemediği 10 erkek tipi.


1. Kötü Çocuk

erkekler

  #Güldür Güldür Show 13 Mart Cuma 227.bölümde çok eğlenceli skeçler var! #SosyalMedya #Tv #BB

Ne yapacağı kestirilemez, kararsız, hiçbir şeye değer vermez ama kadınlar ona bayılır. Ne zaman iki erkek arasında kalsalar kadınlar daima kötü çocuğu seçerler. Dayanılmaz cazibesi ve şeytan tüyüyle kötü çocuk kadınların en çok beğendiği erkeklerin zirvesinde.


2. Sporcu Erkekler

erkekler

Asi, atletik ama aynı zamanda disiplinli. Kusursuz bir vücut. Sporcu erkekler kadınların hoşlandığı erkek tiplerinin başında geliyor.


3. Müzisyen Erkekler

erkekler

Bir konsere gittiğinde sahnede gördüğü adamla birlikte olmayı kim istemez ki?


4. Yabancı Erkekler

erkekler

Farklı ve oldukça gizemli. Değişik alışkanlıkları ve değişik bir aksanı olan dış ülkelerden bir adam , özellikle yurt dışına çıkmamış kadınlar için çok çekicidir.


  #Türkiye Sinemasından Psikedelik Rock Şarkıları #SosyalMedya #Tv #BB

5. Sanatçı Erkekler

erkekler

Her kadının ağlayacak bir omuza ihtiyacı vardır ve duyarlı bir sanatçı bu kişilerin başında gelir. Bol triko kazaklar ve düşük bel pantolon giyen yakışıklı bir destekçiye kim hayır diyebilir?


6. Köpek Sahibi Erkekler

erkekler

Köpeğin cinsi ne olursa olsun özellikle 30 yaş üstü kadınlar için bu erkekler dayanılmazdır. Çünkü onlar şefkatli ve sorumluluk almayı bilen erkekler.


7. İtfaiyeci Erkekler

Erkekler

Alevlerle savaşan adam. Hem güçlü, hem de cesur. Üstüne üstlük bir de yakışıklıysa.


8. Cerrah Erkekler

erkekler

Herhangi bir şeyi bir cerrahtan daha seksi bulacak pek az kadın vardır. Bunun nedeni cerrahların aldıkları zorlu eğitimi hayatı daha iyi yapmak için kullanmalarıdır. Kadınlar yakışıklı bir cerrahta hem zekayı hem güzelliği bir arada bulabilirler.


  #Noomi Rapace ve Joel Kinnaman’lı Gerilim ‘The Secrets We Keep’ten Fragman!

9. Aşçı Erkekler

erkekler

Yemek yapabilme yeteneğinin kadınlar üzerinde inkar edilemez bir etkisi vardır. Mutfakta ne yaptığını bilen bir erkek bir kadını kolayca etkileyebilir. Ne de olsa hiçbir kadın kendisi için hazırlanmış bir akşam yemeğine hayır diyemez.


10. Marlboro Erkeği

erkekler

Dar kot pantolonu ve deri çizmeleriyle oldukça vahşi görünür ama aynı zamanda çok romantik ve naziktir. Sert bakışları ve iddialı bir konuşmaları vardır.

Önerilen İçerik: Uzak Durulması Gereken 11 Kadın Tipi

BuradaBiliyorum.Com

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar,

    Biriyle iletişim kurarken beden dili hareketlerimiz, sözlerimizden daha etkili olmaktadır. Bu bağlamda, karşımızdaki insanın beden dili hareketlerinden ne anlatmak istediğini iyi bir gözlem yeteneğiyle anlayabiliriz.

    Gerek hoşlandığınız bir erkeğin gerek tanıdık olmayan fakat aynı ortamda bulunduğunuz bir erkeğin beden dilini doğru okuyarak sizinle ilgilenip ilgilenmediğini fark edebilirsiniz. Erkeklerin flört hareketlerini anlattığım yeni yazımı okumanız için sizinle de paylaşmak isterim: http://www.ebrubektasoglu.com/yazi/erkeklerin-flort-hareketleri/

    Keyifli okumalar dilerim,
    sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu