Fernsehsendungen - Filme

#Kalifat 1.-2.Sezon izle – Kaliteli Bir İsveç Dizisi #SosyalMedya #Tv #BB

Kalifat – Kaliteli Bir İsveç Dizisi

Kalifat Konusu – Kaliteli Bir İsveç Dizisi

Netflix’in orijinal dizilerinden birisi olan Kalifat IŞİD terör örgütünün gençleri bünyelerine katılmak için nasıl ikna ettiğini İsveç’te yaşayan birkaç genç üzerinden anlatıyor. Toplamda sekiz bölümden oluşan bu mini dizide birkaç genç kız Stockholm’de bulunan evlerinden IŞİD’e katılmak amacıyla kaçıyorlar. Dizi ayrıca kocasıyla beraber IŞİD’e katılmak için Rakka’ya kadar giden ancak bu kararının yanlış olduğunu anlayan bir kadının hikayesini de çok çarpıcı bir şekilde aktarıyor. Diğer taraftan madalyonun diğer tarafı ajan Fatima üzerinden veriliyor. İsveç’te görevli bir ajan olan Fatima ülkede bir terör saldırısı planlandığını öğreniyor.

Kalifat İzleyici Görüşleri

Kesinlikle gördüğüm en iyi İsveç dizisi (İsveç’te yaşıyorum) ve modern terörizm ve herhangi bir ülkedeki gençlerin radikalleşmesi ile ilgili en iyi diziler arasında. İyi ilerleyen, iyi tempolu, nüanslı, neredeyse tamamen inandırıcı. (elvindill-1)

Bu yapım İsveç’ten gördüğüm en iyi gerilim / drama dizilerinden biri. Mükemmel bir tempo, hikaye ve senaryo. Söyleyebileceğim tek olumsuz tarafı, dizini müziği… Daha iyi bir iş yapabilirlerdi. Uluslararası bir izleyici tarafından kolayca izlenebilir ve dizide çok daha büyük Hollywood prodüksiyonlarında olan kaliteye gerçekten şaşırdım. Kalifat’a katılan herkese teşekkürler. (patrik-852-485953)

Sık sık 9 derece vermiyorum ama bu gerçekten hak ediyor. Aliette Opheim mükemmel ve tüm oyuncuların performansları mükemmel. 7’nin altında herhangi bir derecelendirmeyi anlayamıyorum ama hepimizin görüşleri var. Kesinlikle kitabını görmeliyim. (julianrosser-440-787839)

Bu beklemiyordum! Breaking Bad’den beri gördüğüm en yoğun drama. Son bölüm beni tam anlamıyla nefessiz bıraktı. Bu bir İsveç şovudur, ancak İngilizce konuşan bir ortama koyarsanız Netflix’te izleyebilirsiniz. Gerçekten iyi bir hikaye ve aynı zamanda çok fazla gerilim var. (restoreppl)

Müslüman okullarda radikalleşme hakkında geniş bir rapor yazan ve radikal İslam hakkında birçok makale hazırlayan, Arapça ve İslami Araştırmalarda çalışan eski bir öğretim görevlisi olarak, bu dizinin yanlış anlama, yanlışlık ve hata ile dolu olabileceğinden endişelendim. Karakterler zaman zaman sinir bozucu ise de harikaydı. İyi yazılmış ve iyi yapılmış drama seven herkese şiddetle tavsiye ederim. Burada 3, 4, 5 veya diğer düşük puanlar bırakanlara gelince, onlara hiç önemsiz vermeyin derim. (maceoin)

Orijinal adı: Kalifat

Tür: Drama, gerilim

Bölüm sayısı: 8

Süre: 45 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 8,1

Ülke: İsveç

Yayın tarihi: 2020

Yapımcı: Wilhelm Behrman

Kalifat Oyuncular: Gizem Erdogan, Amed Bozan, Aliette Opheim, Albin Grenholm, Nora Rios

25. kare dizi öneri dizi tavsiye #en iyi diziler drama dizileri kalifat kalifat dizi yorum kalifat dizisi kalifat eleştiri kalifat fragman kalifat hangi kanal kalifat isveç kalifat izle kalifat netflix kalifat oyuncular kalifat tanıtım kalifat trailer kalifat türkçe kalifat yorum Netflix Netflix Dizileri sinema sayfam yeni diziler

Kaynak

Kalifat izle

Kalifat yeni sezon izle

Kalifat 1.Sezon 2.Sezon 3.Sezon izle

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"