Anime || Manga

Kiseijuu : Sei no Kakuritsu Tanıtımı

Bu anime İzumi Shinichi adındaki bir genci merkez alıyor. Shinichi ailesiyle beraber yaşayan normal biridir ancak bir gece dünya üzerine bir çeşit parazit yağmaya başlar bu parazitlerin amacı insanların kulaklarından yada burunlarından girerek beyinlerini ele geçirmektir. Rastlantı eseri parazitlerden biri shinichi nin odasına girer ama shinichi kulaklıkla uyuduğu için ilkseferde başarısız olur ve direk burna doğru yönelir tam bu esnada shinichi uyanır ne olduğunu tam anlamasada solucana benzer bir varlığın üstünde olduğunu anlar ve silkeler tam öldürmeye hazırlanırken parazit ani bir hamleyle shinichi nin sağ elinden içeri girer hemen tırmanmaya başlar ama beyne ulaşamaz.
kiseijuu gif ile ilgili görsel sonucu

O gün sabah olduğunda shinichi neler olup bittiğini tam kavrayamamış hatta rüya görmüş olabileceğini düşünüyordu.

Okulda kendinde bi halsizlik olduğunu anladı ve eve erken için okuldan ayrıldı karşıdan karşıya geçerken hızla gelen bi araba bir çocuğa çarpmak üzereyken refleks olarak kendini yola attı ve sağ eli tek hamleyle arabayı durdurdu.

kiseijuu car gif ile ilgili görsel sonucu

Shinichi bu olayın ardından eve girdi ve sağ eline bi bıçak saplmayı denedi tam bu esnada elindeki parazit harekete geçti ve shinichi yi durdurdu bundan sonra shinichi farkettiki sağ elinin kendine ait bi bilinci olmuştu.

kiseijuu knife gif ile ilgili görsel sonucu

Ertesi gün hastaneye yada polise gitmek istesede parazit buna engel oldu. Shinichi artık hiç bişeyin normal olmayacağını anlamaya başlamıştı shinichi bir yandan sağ eline olanları gizleyip bir yandanda pna bulaşan parazitin ne olduğunu anlamaya çalışacak. 

kiseijuu gif ile ilgili görsel sonucu


Puan: 8.50 / 465.735 OY

Kategori: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Korku, Psikolojik, Dram, Seinen

Bölüm: 24

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!