Anime || Manga

Luffy kimle sevgili olacak? #One piece teorileri 1

One Piece animesi ben bu yazıyı yazdığım anda tam 879. bölümde, tabii bu kadar bölüm sayısız teoriyi de yanında getiriyor. Bu gün kendi ürettiğim teorilerimden olan Luffy Nami teorisini size sunacağım.

 

Öncelikle anime boyunca Luffy müthiş iradesi ile birçok kızı kendine hayran bırakıyor ve luffy ile sevgili olabilecek isimlerde bayağı var, bunların başında Boa Hancock geliyor ki çoğunluğun düşüncesinde bou Hancock üzerine ama şöyle bír durum var Luffy daha 20 yaşında ve Boa Hancock ise yaklaşık 30 yaşında böyle bir yaş farkı bir anime bile olsa saçma olurdu ama benim teorime göre Nami ile Luffy arasında 1 yaş var gayet olabilir bir şey ki kızın oğlandan 1 yaş büyük olduğu animeler gördük mesela Sword Art Online. Asuna Kiritodan 1 yaş büyük. Bu Luffy ve Naminin ilerde sevgili olacağıyla ilgili ilk kanıt.

İkincisi ise birinciden daha kesin deliller içeriyor. Daha önceki makalemde Bakuman adlı animenin mangakalar hakkında birçok bilgi verdiğini söylemiştim ve bir bölümde ana karakterlerin sevdiği kızın genelde mangakanın bir zaman sevdiği veya hala sevmeye devam ettiği kıza benzediği söyleniyor ki One Piece’in mangakası Oda-sensei’in eşi Chiaki Inaba nami cosplayerıdir. Yani Namiye benziyordur bu da Luffy ve Nami’nin ilerde sevgili olabileceklerinin başka bir kanıtı.

İşte teori böyle yorumlarınızı ve sizin bu konu ile ilgili düşüncelerinizi çok merak ediyorum.

 

Ben Koi.

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!