Technologie

Manchester United taraftarlarını kalbinden vuracak LEGO [Video] – BBManchester United taraftarlarını kalbinden vuracak LEGO [Video]


LEGO, 2020’nin ilk büyük duyurularından birini yeni Creator Expert modeliyle yapıyor. Manchester United taraftarlarının isteyeceği model ünlü Old Trafford stadyumu.

Manchester United taraftarlarının şimdiden alma planları yaptığı yeni LEGO göründü. Creator Expert modelleri arasına giren en yeni ürün ünlü Old Trafford stadyumunu salonunuza getiriyor. Önümüzdeki ay 110’uncu yıldönümünü kutlayacak olan stadyum için hazırlanan bu model tam 3.898 parçadan oluşuyor. Ünlü mimarileri geçmişte de meraklılarıyla buluşturan LEGO’nun Old Trafford stadyumu için her bir detay ince ince işlenmiş. Stadyumun 1:600 oranında bir replikası olan model hiç de küçük sayılmaz. Ona özel bir yer ayarladığınızdan emin olun deriz. 45,7 cm uzunluğunda, 38,1 cm genişliğinde ve 16,5 cm kalınlığında olan stadyum, iddialı modellerden biri.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LEGO Manchester United stadyumu 1 Şubat’ta satışta

Başta İngiliz taraftarlar olmak üzere futbol tutkunlarını şüphesiz kendine çekecek olan bu stadyumda gerçek mimariye sadık kalındığı kaydediliyor. Model stadyumun ikonik kırmızı koltuklarından yeşil sahasına kadar neredeyse atmosferi dahi taklit ediyor. 3.898 parça olduğu düşünülünce bir günde kolay kolay bitiremeyeceğiniz bu etkileyici modelin satışına ise 1 Şubat’ta başlanacak. Ancak yurt dışında LEGO’nun VIP üyeleri 16 Ocak’tan itibaren modeli satın alabilecek. Yurt dışında 300 dolar fiyat etiketine sahip olan Manchester United stadyumunun Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şimdilik bilinmiyor. Netleşmesi durumunda Türkiye fiyatıyla haberimizi güncelleyeceğimizi not düşelim.


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!