Sozialen Medien

#Masumlar Apartmanı 3. Bölüm

Inhaltsverzeichnis

Masumlar Apartmanı 3. Bölüm

Reklamsız Dizi Film izlemek isterseniz Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi ziyaret edebilirsiniz .

TRT1 kanalının yeni dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile devam ediyor. Yeni bölüm Masumlar Apartmanı 3. Bölüm ile 29 Eylül Salı akşamı TRT1 kanalında olacak.

Masumlar Apartmanı son bölümde İnci ve ailesi, Safiye’nin çırpınışlarına rağmen yeni evlerine yerleşir. Artık Han ve İnci aynı apartmandadır. Ancak hem İnci’nin Memduh’a söylediği yalanın ortaya çıkması, hem de Safiye’nin Han’ı kaybetme korkusu gerilimin artmasına neden olur. Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah gibi oyuncuların yer aldığı dizi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. İşte Masumlar Apartmanı 3. yeni bölüm fragmanı.

  #A Quiet Place 2 – Wieder verschoben: Monsterfilm rutscht noch weiter nach hintenMasumlar Apartmanı 3. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 2. Bölümde Neler Oldu?

İnci ve ailesi, Safiye’nin çırpınışlarına rağmen yeni evlerine yerleşir. Artık Han ve İnci aynı apartmandadır. Ancak hem İnci’nin Memduh’a söylediği yalanın ortaya çıkması, hem de Safiye’nin Han’ı kaybetme korkusu gerilimin artmasına neden olur. Buna rağmen Han ve İnci, birbirlerine yaklaşmaktan kendilerini alıkoyamaz.

Diğer yandan, ayrılığı asla kabullenmeyen Uygar, İnci’nin başını büyük bir derde sokacaktır. Senaryosunu Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından alınarak hazırlanan ve gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER

Sıradaki içerik:

Masumlar Apartmanı 3. Bölüm

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"