Sozialen Medien

# Matrix Konusu Oyuncuları ve Fragman

Matrix Konusu Oyuncuları ve Fragman

Reklamsız Dizi Film izlemek isterseniz Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi ziyaret edebilirsiniz .

Matrix bir milat filmi denebilicek kapasitedir. Matrix’i bir çok kişi bir milat olarak görmektedir. Teknik konulardada yeni bir devrimdir.

Wachowski kardeşlerin cesareti paha biçilemez. Hapse girmeyi bile göze alarak Film için stüdyonun verdiği tüm paranın sadece bir sekansı için harcamak büyük bir özgüven ve büyük bir cesaret ister. Burdan anlıyoruz ki alışılmışın dışında hareket ederek insanların ezberlerini bozmak gerekir.

Matrix Konusu

Bir yaşanan gerçek vardır, bir de yaşananın ötesinde olan gerçeklik… Biri rüya, diğeri ise Matrix! Neo,son derece tehlikeli bir adam olan Morpheus’un gerçeği bildiğine inanmaktadır. Bir gece Neo, kendisini başka bir dünyaya götürebilecek güzel yabancı Trinity ile tanışır. Bu kızın götüreceği dünyada, Neo Morpheus’u bulacak ve Matrix hakkında bir şeyler öğrenecektir. Neo, Tam olarak kavrayamadığı şeylerin yaşamını kontrol ettiğini biliyor…

Matrix İnceleme

Bazı filmlere nazaran etkisinden çıkmanın uzun sürdüğü çünkü sizi tabiri caiz ise alıp başka bir dünyaya götürür. Bu film belki de bu duyguyu en fazla yaşatıcak film. Çünkü Matrix gerçek olmadığını asla kanıtlayamicağınız bir kaç filmden biri. Aranızda bir simülasyonda yaşamadığına emin olan, emin olmanın ötesinde bunu kanıtlayabilen biri yoktur. Filmden aşırı uçta etkilenen insanlar temelde 2’ye ayrılıyor; bunların ilki teknolojinin bu hızla ilerlemesinin kaçınılmaz şekilde Matrix’teki gibi robotlar ile insanların kaçınılmaz olarak savaşa sürükleniceği fikrini benimseyen insanlar, 2.’si ise bu savaşın çoktan yaşandığını ve savaşın kaybediliğini dolayısıyla insanların çoktan bir simülasyona hapsolduğunu düşünen insanlar. Kısacası öyle bir film düşünün ki gerçek olmadığını kanıtlayamadığınız için sizi delirtme ihtimali bile var ki, dünya genelinde Matrix filmine kafayı takıp akıl sağlığını kaybetmiş çok sayıda insan var. Hatta bazı ülkelerin mahkemeleri Matrix’te yaşadığını düşünen suçluların akli dengesinin yerinde olmadığını düşünerek cezai ehliyetinin olmadığı konusunda karar alıyorlar ki bu da efsane filmlerin gerçek hayata etkisine bir örnek.

Matrix Oyuncuları

 • Keanu Reeves
  Rolü : Thomas A. Anderson/Neo
 • Laurence Fishburne
  Rolü : Morpheus
 • Carrie-Anne Moss
  Rolü : Trinity
 • Hugo Weaving
  Rolü : Agent Smith

Matrix Fragman

 

matrix fragman matrix imdb matrix konusu matrix oyuncuları

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"