Sozialen Medien

#Menajerimi Ara 1. Bölüm izle

Inhaltsverzeichnis

Menajerimi Ara 1. Bölüm

Reklamsız Dizi Film izlemek isterseniz Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi ziyaret edebilirsiniz .

Ay Yapım imzalı Star TV’nin yeni dizisi Menajerimi Ara 1. Bölüm ile ekranlara geliyor. Yeni sezonun iddalı dizilerinden biri olmaya aday olan Menajerimi Ara dizisinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz CanAktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler yer alıyor.

Dünyada izlenme rekorları kıran ‘Call My Agent’ dizisinin heyecanla beklenen Ay Yapım imzalı Türkiye uyarlaması ‘Menajerimi Ara’nın afişi ve ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Çok yakında Star TV ekranlarında seyirciyle buluşacak olan dizi, merak edilen oyuncular ve menajerlerinin dünyasını izleyiciye tüm açıklığıyla sunarken yıldızı parlayan bir oyuncu ile menajer asistanının aşkı izleyenleri büyüleyecek.

Menajerimi Ara 1. Bölüm’de konuk oyuncu olarak Tuba Büyüküstün yer alacak. Fragmanda Aleyna Tilki’nin ‘Bu Benim Masalım’ şarkısına yer verilmiş. Senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın yazdığı Menajerimi Ara 1. Bölüm 25 Ağustos Salı Günü Star TV ekranlarında olacak.

Menajerimi Ara 1. Bölüm Fragman

Menajerimi Ara 1. Bölüm 2. Fragman

Menajerimi Ara 1. Bölüm 2. Önizleme

Menajerimi Ara 1. Bölüm 3. Önizleme

Menajerimi Ara Afiş

Menajerimi Ara 1. Bölüm izle

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"