Sozialen Medien

#Mucize Doktor dizisinde devir değişti, aşk başa bela oldu! #SosyalMedya #Tv #BB

Mucize Doktor dizisinde devir değişti, aşk başa bela oldu!

BuradaBiliyorum.Com / Detay- Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Mucize Doktor dizisinin 26.yeni bölümünde dikkat çeken gelişmeler izleyeceksiniz.12 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümden ilk görüntüler paylaşıldı.

Ali Vefa’nın üzerinde Tanju baskısı var. Nazlı’nın üzerinde ise diziye yeni katılan Merve Dizdar’ın canlandırdığı Damla’nın baskısı yaşanacak.

Ali Vefa ve Nazlı aşkının sınanacağı, Ali’nin yaşayacağı duygusal bunalımları ekran başındaki izleyicilerin vicdanları sızlayarak izleyecekleri bir bölüm geliyor. Murat Aygen’in canlandırdığı Tanju karakterine iyice gıcık olacaksınız.

İzleyiciler Damla karakterinden biraz daha nefret edecek. Sosyal medyada ise senaristlere büyük kızgınlık var.”Ali ve Nazlı ilişkisine zarar gelirse rüyana gireriz” diye esprili mesajlar paylaşan dizi hayranları bu aşkı izlemek istediklerini belirtiyor. İşte 26.bölümden 1.fragman:

  #ESTA wird in Zukunft teurer

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"