Sozialen Medien

Mutlu Yıllar Şule Abla, Nice Yıllara.. – BB

Sevgili Şule Abla, yılların eskitemediği varlığını hep hissettiren yokluğunda ise her an gelebilirim imasını bizlerden esirgemeyen değerli büyüğümüz sitemizin kadim yorumcusu, vefalı cefalı sadık ve samimi dostu. Gün geldi akıl hocamız oldun, gün geldi kızıp aklımızı aldın, ama varlığınla hep değerli oldun benim için. Mutlu Yıllar, doğum günün kutlu olsun Şule Abla.. Yeni yaşın sana ve ailene huzur ile mutluluk getirmesini yüce rabbimden diliyorum. Zaten en güzel duayı diğer arkadaşlar adına da istedim Allah’tan, Şule ablaya huzur ve mutluluk dedim daha ne deyim ? Ha bu arada sağlık olmadan da olmaz elbette. Allah cümlemizi sağlıktan sıhhatten geri bırakmasın, ancak kaybedince anlıyoruz sağlığın kıymetini. İnşallah Şule ablamız da sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu bir yıl daha geride bırakır… Sahi Şule abla yılları bir bir geride bırakıyorsun yaş kaç oldu? Sanırım 50 li yaşlara geldin, artık yavaş yavaş helalleşsek de olur, malum bir ayağın çukurda sayılır ? Şaka bir yana yakında ben ölebilirim abla kendimi iyi hissetmiyorum son günlerde sen hakkını helal et, bak doğum günü sayfasında bile sana takılıyorum hakkın çok elbette. Lütfen helal et..

Bu vesileyle doğum gününü tekrardan kutlarım Şula abla. Nice yılları birlikte sitemizde geçirmek temennisi ile seni kimsesizlerin kimsesi gariplerin sığınağı Yüce Allah’ıma emanet ediyorum. Her doğum yılı yeni bir yaş demek olsa da geçmişte yaptığımız hataları günahları görüp tövbe etmenin, Allah’a yakınlaşmanın da bir fırsat olarak bizlere takdir edildiğinin farkında olan müminlerden olmayı bizlere de nasip etsin rabbim. Allaha emanet ol..
Çalıkuşu Ne Dedi? Hayırlı geceler Şule ablacım. Ve bir doğum günü sayfasında daha birlikteyiz . Oğuz hocamın dediği gibi yılların eskitemediği dostluk bizimki. Önceden daha çok sohbet ediyorduk ama olsun yine hep buradayiz. Doğum günün kutlu olsun ablacım. Nice mutlu huzurlu sağlıklı yıllara. Sevdiklerinle ailenle geçireceğim güzel günlerin olsun. ❤❤❤

Mutlu Yıllar Şule AblaNot: Yarın yolda olacağım ve sonraki günlerde Kayseri’de köyde olacağım için erkenden yazmak istedim. Sonra unuturum felan yaşlılık aldı başını gidiyor malum ? Ayrıca unutup senden fırça yemeyi de göze alamadım açıkçası ? Hadi hoşçakal.. Not 2: Şule ablanın doğum günüsü için özel mesaj yollamak isteyen arkadaşların yorumlarını konu içine alacağım, şimdiden duyuru yapayım. Yorumlarınızı ve Şule ablaya mutlu yıllar dileklerinizi bekliyoruz.. Günün Sorusu: Şule abla kaç yaşına girdi sizce?

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!