Spiel

Oyuncuların istediği Call of Duty: Modern Warfare modu için müjdeCall of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare oyuncuları önümüzdeki dönemlerde çok istedikleri oyun moduna ve ikinci bir versiyonuna kavuşuyor.


25 Ekim’de oyuncularla buluşan Call of Duty: Modern Warfare, şimdilerde ilk sezonuyla beraber Savaş Bileti sistemini oyuncularla buluşturmak için geri sayıyor. 3 Aralık‘ta yayınlanacak olan ilk sezon ise oyuna eklenecek son detay olmayacak. Oyunculardan bir kısmı uzun zamandır 3v3 Gunfight modunun oyuna gelmesini istiyordu. Oyunda halihazırda 2v2 şeklinde takımlar birbirleriyle bu modda kapışabiliyor. Rastgele silahlarla birkaç etapta yapılan bu eğlenceli modun 3v3 versiyonunun ise geleceği resmiyet kazandı. Üstelik 3v3 tek başına da gelmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Modern Warfare gelişmeye devam ediyor

Oyunun geliştirici ekibinden olan Joe Cecot‘a bir oyuncunun attığı tweet’te oyuna 3v3 Gunfight modunun gelip gelmeyeceği soruluyor. Cecot ne yazık ki tam bir tarih açıklaması yapmıyor. Ancak bir noktada oyuna 3v3 modunun ekeleneceği müjdesini veriyor. Ayrıca 3v3 dışında 1v1 modunun da geleceği kaydediliyor. Böylece oyuncular yeteneklerini bire bir test etme şansı elde edebilecek.

Oyun ise şimdilik ağırlıklı olarak ilk sezonuna odaklanmış durumda. Bu yüzden bu güncellemenin gelmesi biraz zaman alabilir. 100 kademeli Savaş Bileti ile sezonu açacak olan oyunda oyuncuları pek çok yeni ödülün beklediğini de kaydedelim. Oyuna eklenmesi beklenen bir diğer mod ise Battle Royale. Geçtiğimiz haftalarda sızan Battle Royale modunun 200 oyuncuyu kapsayabileceği konuşuluyor.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus aralık ayı ücretsiz oyunları


Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!