Technologie

Panasonic’den üç yeni dikkat çekici kablosuz kulaklık

Panasonic kablosuz kulaklık
Panasonic kablosuz kulaklık

CES 2020 fuarında birçok kablosuz kulaklık modeli tanıtıldı. Bu firmalar arasına Panasonic de yeni modelleriyle dahil oldu.

Kablosuz kulaklık pazarı 2020’de gerçekten çok hareketli geçecek gibi görünüyor. Bu pazarda yer alacak üç model ise Panasonic RZ-S500W, RZ-S300W ve alt marka Technics‘ten gelen EAH-AZ70W olacak. Yukarıda görebileceğiniz tasarıma sahip RZ-S500W ve RZ-S300W, özellikle üst seviye gürültü engelleme ile dikkat çeken modeller. Hafif suya karşı dayanıklı olduğu aktarılan kulaklıklar, iOS ve Android cihazlar ile rahatlıkla eşleştirilerek kullanılabiliyor. Henüz çok detaylanmayan kulaklıklardan Technics EAH-AZ70W modeli de öne çıkıyor. Yeni geliştirilen 10 mm sürücüler üstüne kurulduğu aktarılan aktif gürültü engelleme yetenekli ürün, grafen temelli bu sürücüler ile çok berrak ses verebiliyor deniyor. Ortak olarak kulaklıklar ile 6 saat, özel hazne aracılığıyla 18 saat pil ömrü sunan yeni ürünler, firmanın Audio Connect uygulaması üstünden bağlandıkları telefonlardan rahatlıkla özelleştirilebiliyor.

Panasonic kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Panasonic, kablosuz kulaklık pazarının iddialı isimlerinden

Yeni modelleri dokunmatik kontrol altyapısı üstüne kuran ve her kulaklığa ayrı Bluetooth bağlantı desteği veren firma, maalesef yeni ürünlerin fiyatlarını paylaşmıyor. Ancak modellerin ortak olarak haziran ayında çıkacağı aktarılıyor. Yani ürünlerin çıkmasına daha çok uzun bir süre bulunuyor. Firma bu erken duyuru ile CES 2020’yi kaçırmak istememiş gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Elektrikli motosiklet APEX

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"