Spiel

PUBG Lite oyuncularına Vikendi müjdesi [Video]PUBG Lite Vikendi


PUBG’nin ücretsiz PC versiyonu PUBG Lite oyuncuların uzun zamandır beklediği güncellemeyi getiriyor. Vikendi ufukta göründü.

Daha düşük konfigürasyona sahip PC’ler için sunulan ücretsiz PUBG Lite, her ne kadar ana oyunun “Lite” sürümü gibi görünse de esasen içerik açısından denklik taşımıyor. Oyundaki eksikliklerden biri de kış haritası Vikendi. Oyuncular esasen oyuna yakın zamanda iyileştirilmiş ve düzenlenmiş versiyon Erangel 2.0 haritasının gelmesini bekliyor olsa da, oyunun resmi Twitter hesabı Vikendi müjdesini paylaştı. Şimdilik net bir tarih yok ancak atılan tweet’te haritanın 2020’nin başında oyuncularla buluşacağı kaydediliyor. “Vikendi’siz bir kış düşünülemezdi” notuyla paylaşılan duyuru haritanın Ocak 2020’de gelebileceği izlenimini yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Lite yeni güncellemeyle gelişmeye devam edecek

Tarih konusunda yayınlanan video da ne yazık ki ipucu içermiyor. Oyunda halihazırda oynanabilen haritalar arasında Erangel, Miramar ve Sanhok olduğunu da hatırlatalım. PUBG’ye yaklaşık bir yıl önce eklenen Vikendi’nin PUBG Lite için ön kayıtlarının açıldığını da belirtelim. Buradan ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Yakın zamanda büyük bir güncelleme alan Lite, şimdilerde 3. sezonunu geçiriyor. Arcade modları arasında ise 4v4 ve Free for All bulunuyor. Karakterler için yeni suratlar da ekleyen oyun, Noel süsleriyle de lobiyi ve bekleme alanını süslemeyi ihmal etmiyor. Vikendi haritasını müjdeleyen videoya haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.


Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!