Technologie

PUBG Mobile 11. sezon posteriyle heyecan verici temayı müjdelediPUBG Mobile 11. sezon

PUBG Mobile 11. sezon için hazır! Paylaşılan yeni görselle beraber sezonun beraberinde getirecekleri için de ufak bir ipucu veriliyor.

PUBG Mobile 11. sezon için artık geri sayımı başlatabiliriz. 8 Ocak’ta sona erecek olan 10. sezonun ardından popüler Battle Royale oyunu kullanıcılarla 0.16.5 güncellemesini buluşturacak. 9 Ocak‘ta yayınlanması beklenen güncelleme için şimdilik resmi bir açıklama yok. Bu yüzden güncellemenin boyutundan ve tam tarihinden emin olamıyoruz. Ancak 11. sezonu getirecek olan güncelleme için ilk görsel, mobil oyunun resmi Twitter hesabından paylaşılmış durumda. 10. sezonda bizi Wasteland’e götüren yapım yeni sezonla geleceğin kapıları aralanıyor. İki yeni görsel paylaşılan sezon cyberpunk rüzgarları estirecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 11. sezon sızıntıları

Yeni sezona dair pek çok sızıntı da elbette geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi internetteki yerini almış durumda. Onlardan biri zebra desenli yeni motosiklet. İlk olarak 0.16.5 betasından görülen bu model üç seviye yükseltilebiliyor. Bir diğer yenilik ise kasklara gelecek olan yılan derisi görünümü. Özellikle pusarak oynamayı seven kullanıcılar için açık arazide çalılar arasında avantaj sağlayacak olan bu kozmetik değişikik her üç seviye kaska da uygulanıyor.

Elbette her güncellemede olduğu gibi yeni silahlar ve pek çok farklı kozmetik detay da kullanıcılarla buluşacak. 11. sezon ise başlı başına kendi ödüllerini ve kostümlerini getiriyor. 10. sezon ödüllerini toplamak için son birkaç günün kaldığını da yeniden hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus ocak ayı ücretsiz oyunları


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

  #iMac als Vorbild: Die Apple-Welt soll noch bunter werden

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"