Anime || MangaFernsehsendungen - Filme

Quan Zhi Gao Shou 1.- 2. – 3. Sezon izle

Anime izlemeyi seviyorsanız „AnimeX“ uygulamasını indirip reklamsız izleyebilirsiniz.

AnimeX - Watch Anime Movie Trailers
AnimeX – Watch Anime Movie Trailers

Quan Zhi Gao Shou 2.Sezon Ne Zaman

Quan Zhi Gao Shou 3.Sezon Ne Zaman

Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz. Takip ettiğiniz kadarıyla görüyorsunuzki bahar 2017 sezonu çok hızlı ve çok kaliteli ilerliyor. Bence katılırmısınız bilmem ama geçtiğimiz 3-4 senenin en iyi sezonlarından birini geçiriyoruz. Konumuza gelirsek bu senenin en iyi animelerinden biri olan Quan Zhi Gao Shou (The King‘s Avatar) 2. sezonu ne zaman çıkacak ?

Quan Zhi Gao Shou (The King‘s Avatar)

Popüler Çin web roman uyarlaması, King’s Avatar Sezon 1 ve OVA (Quanzhi Gaoshou: Tebie Pian) geçtiğimiz zamanlarda çıktı ve seyircilerle buluştu şimdi ise Quanzhi Gaoshou (The King‘s Avatar) 2. Sezon ne zaman çıkacak sorusu insanların hevesle bilmek istediği bir şey. Şuana kadar resmi bir tarih yok, ancak size kesin olmasada bir tarih söyleyebiliriz.

MyAnimeList’e göre, 2. sezon Temmuz 2019’da animenin 2.sezonunun çıkabileceği yazıyor. Bu yüzden Quanzhi Gaoshou (The King‘s Avatar) 2. Sezon çıkış tarihinin Temmuz 2019’da olmasını ümit ediyoruz. Resmi bir tarih yayınlandığı gibi bu bilgiyi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Quanzhi Gaoshou (The King‘s Avatar) 2. Sezon bölüm sayısı ?

Bölüm sayısı hakkındada resmi bir haber yok. Dahası, ortaya çıkan resmi olmayan bilgilere sahibiz. MyAnimeList’e göre, 2. sezonda 24 bölüm olacak ama resmi Wikia web sitesi sadece 12 bölüm olacağını söylüyor. Şahsen ben 2018’de yayınlanan sadece 3 bölüm yüzünden animenin 2019 için 24 bölüm yayınlaması gerektiğine inanıyorum.

Quan Zhi Gao Shou izle

Quan Zhi Gao Shou yeni sezon izle

Quan Zhi Gao Shou 1.Sezon 2.Sezon 3.Sezon izle

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!