Anime || Manga

Quanzhi Fashi -Anime Tanıtımı

Bakalım Quanzhi Fashi nasıl bir anime?

  • Çok değişmiş, tanıdık bir dünyada uyanan Mo Fan için her şey değişmişti.Okuduğu okul büyü öğreten ve herkesi güçlü bir büyücü olmaya teşvik eden bir okul haline geldi.Şehrin dışında, dolaşan birçok büyülü canavarlar vardır ve bu canavarlar insanlara saldırıyor. Bu saldırıları engellemek için de insanlar büyücü oluyor.
  • Gelişmiş bilim dünyası, gelişmiş büyülerin konuştuğu bir Dünya’ya dönüştü.Buna rağmen,Mo Fan’ın yaşamdaki tutkusu ve durumu aynı kaldı. Mücadele eden bir baba ve yürüyemeyen engelli bir üvey kız kardeşi ile toplumun ailesine yaptığı sıkıntılardan kurtulmak için Mo Fan büyücülüğe daha çok kafa yormuştur.
  • Mo Fan; herkesin yalnızca bir ana  düşünceye sahip olduğu zaman, daha fazlasını yapabileceğini fark etti! Mo Fan’ın macerasını izleyelim!

Ana Karakter;

Mo Fan;

 Mo fan aslında normal bir Dünyada yaşıyordu.Okulun arka kapısını koruyan adamdan aldığı kolye   yüzünden uyuduktan sonra kalktığında kendisini büyü’den bahsedilen bir başka Dünyada buldu.İlk büyü   uyanışını yaptığında 2 elementi olduğunu öğrendi. Şehirin dışındaki canavarları öldürmek  ve ailesinin üzerindeki sıkıntıdan kurtulmak için büyü  okuluna gidiyordu. bakalım Mo Fan’ın geleceği ne olacak?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Puanı:7.49/10

Bölüm Sayısı: 1-2 ve 3. Sezonlar 12’şer bölüm

Yıl:2016

Kategoriler: Aksiyon, Büyü, Fantazi, Okul


 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!