Sozialen Medien

#Ramo dizisinde her şey var, bir tek şey eksik! #SosyalMedya #Tv #BB

Ramo dizisinde her şey var, bir tek şey eksik!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ramo dizisi heyecanlı bölümleri, usta oyuncu kadrosunun yüksek performansı ile yoluna devam ediyor. Dizide aksiyon deseniz var, oyunculuk deseniz var, hikayenin çekiciliği deseniz var, çekim kalitesi gayet yerinde. Ancak eksik olan bir şey var o da reyting… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Hekimoğlu dizilerinin ardından Salı akşamlarının 3. dizisi olabilen Ramo, beklentilerin altında kalmakta. Zirveye oynaması beklenirken bir türlü beklenen çıkışı yapamayan Ramo dizisi keşke farklı bir gün yayınlansaydı.

Zira Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile aynı seyirci grubuna hitap etmek Ramo’nun daha yüksek reytingler almasını engelliyor. 17 Mart Salı akşamı Fox TV ekranında Baraj dizisi başlayacak. Kadın izleyicileri hedefleyen Baraj’in gelişi Ramo’yu daha da aşağılara düşürür mü herkes bunu merak ediyor.

Ramo, dün akşam yayınlanan dokuzuncu bölümüyle ABC1 20 ’da 5.44 izlenme oranı (rating), 11.96 izlenme payı (share), AB’de 3.75 izlenme oranı (rating), 9.52 izlenme payı (share), Total’de 5.79 izlenme oranı (rating), 13.37 izlenme payı (share) elde etti. Bu reyting rakamları kötü değil elbette. Ancak Ramo’nun çok daha iyi reytingleri hak ettiği gerçeğinden de uzaklaşmamak lazım. Ramo bu gidişle Salı akşamlarının 3. dizisi olarak da kalamayabilir. Şayet Baraj dizisi iyi bir çıkış yakalar ise Ramo’nun Salı akşamları en çok izlenen 4. dizi olma ihtimali de yüksek.

RAMO 9. BÖLÜMDE AKSİYON HİÇ DURMADI

BKM imzalı, Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Ramo’nun ekrana gelen dokuzuncu bölümü aksiyon dolu anlarıyla nefesleri kesti. Heyecanın giderek yükseldiği bölümün final sahnesinde Sibel’i, Alpay’ın götürdüğünü fark eden Ramo, ikiliyi takip etti ve arabayla önlerini kesti. Kaçmayı kafasına koyan Alpay, Ramo’yu etkisiz hale getirmek için Sibel’in koluna bir zehir enjekte etti. 20 dakika içinde Sibel’in hastaneye yetiştirilmesi gerektiğini söyleyen Alpay ise kaçtı. Sibel, Ramo’nun kucağına yığılırken Ramo, sevdiği kadını kurtarabilecek miydi?

SOSYAL MEDYA #RAMBEL ETİKETİNİ KONUŞTU!

#RamBel etiketi Twitter Türkiye’de 6 saat 30 dakika, dünyada ise 1 saat 30 dakika TT listesinde kaldı. #Ramo etiketi 50 dakika boyunca Twitter Türkiye’de TT listesinde kaldı.

ALPAY, TAŞKAPI’YA SALDIRDI!

Ramo’yu kurtaran Yavuz, Cihangir Bey’e tüm gerçekleri anlatmadığını söyleyip; Ramo ile birlikte hareket etmeye karar verdi. Alpay’ın beklenmedik saldırıları sonucunda mahalle yangın yerine dönerken, Doğan vuruldu; Taklacı ve Cavidan hayatını kaybetti. Hasan ve Şahin mahallede bir süre dirense de ikili Alpay’ın adamları tarafından rehin alındı. Eş zamanlı olarak Durdu Baba’nın da mekanına saldırı oldu fakat mekan düşmek üzereyken Boz; Fatoş, Arap ve Durdu Baba’yı kurtardı. Süleyman’ı saldırıların arasından kaçırmayı başaran Halef ise, Süleyman’dan kendi gerçeklerini öğrenmek istedi.

HASAN VURULDU!

Süleyman’ın konvoyuna saldıran, Sibel ve Neco’yu da alan Alpay kaçırdığı tüm rehineleri bir depoya kapattı ve elindeki kozu kullanarak komisyonla pazarlık yapmak için buluştu. Alpay elindekilere karşı komisyonun başına geçmeyi teklif etti ve düşünmeleri için süre verdi. Ramo, rehinelerin yerini öğrenmek için Alpay’ı gizlice takip etse de başarılı olamadı. Bu sırada depoda yaşanan arbedede Hasan vuruldu. Sibel elinden geleni yapsa da Hasan için zaman daralıyordu.

RAMO VE YAVUZ HAREKETE GEÇTİ!

Ramo’dan öğrendiği bir numara ile kelepçelerden kurtulan Sibel, Ramo’ya konumunu bildirdi. Harekete geçen Ramo, Yavuz’la birlikte ortak bir baskın düzenlemeye karar verdi. Pazarlığı kabul etmediklerini anlayan Alpay rehineleri sırayla öldürmeye başladı. O sırada gelen Ramo ve Yavuz ise rehineleri kurtardı. Ancak Alpay son anda kaçarken Sibel’i de aldı.

Ramo, Salı akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"