İçindekiler

Ripple CTO’su David Schwartz, Bitcoin’lerini (BTC) Neden Satıyor?

Eski finansal sistemin başarısızlığına tanık olduktan sonra Satoshi Nakamoto, 11 yıl önce Bitcoin’i yaratmıştı. Yine de, herkes Bitcoin’in vaat ettiği finansal ütopya kavramının hayranıdır denilemez. Örneğin ABD Başkanı Donald Trump, kripto para birimlerine pek dostane bakmıyor. Bu kişilerin arasında Mark Cuban ve Warren Buffett gibi milyarderler de var.

Kripto para alanı dışındaki birisinin, lider kripto para biriminin üzerine çamur atmaya çalışması sürpriz değil. Ancak bunu bir endüstri lideri yaptığında, bu olay ses getirir. Birkaç saat önce bazı kripto para meraklıları ile Twitter’da yaptığı konuşmada Ripple CTO’su David Schwartz, yıllardan beri Bitcoin stoklarını boşalttığını açıkladı.

  #Bitcoin ve Altın İçin Boğa Rallisi İşareti!

Schwartz; milyonlarca BTC’ye sahip olmadığını belirtti. Blockstream CEO’su Adam Back’in hala Bitcoin yanlısı olup olmadığı, ayrıca BTC’yi satın almak için XRP satıp satmadığı sorulduğunda Schwartz; bu sorulara kocaman bir hayır diyerek cevap verdi.

Amiral gemisi olarak adlandırılan kripto para birimi yükselişe devam ederken, dijital varlıkla ilişkisindeki “risk seviyesi” nedeniyle Schwartz, paralarını son birkaç yıldır yavaş yavaş sattığını açıkladı.

I’m still bullish on bitcoin, it’s just the level of risk that has me selling.

— David Schwartz (@JoelKatz) June 29, 2020

Yazar Hakkında

.

Türkan Babacan

Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com

Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .