Allgemeines

#Ripple Destekli MoneyGram’dan Yeni İşbirliği

Ripple Destekli MoneyGram’dan Yeni İşbirliği

Ödeme devi MoneyGram, 200’den fazla ülkeye milyonlarca eWallet kullanıcısı için P2P havaleleri sağlamak üzere Dijital Finansal Hizmetler ile işbirliği yapıyor.

Yakın zamanda yapılan bir basın açıklamasına göre Ripple’ın ortağı MoneyGram’ın dolaylı olarak Dubai İslam Bankası’na bağlı bir şirket olan Digital Financial Services ile işbirliği yaptığı belirtildi. Ortak girişim, eWallet kullanıcılarının çok çeşitli mobil cüzdan operatörleri aracılığıyla iki yüzden fazla ülkeye hızlı ve düşük maliyetli ödemeler yapmalarını sağlayacak.

MoneyGram Genişleyecek

PR Newswire tarafından yayınlanan basın bülteni, MoneyGram’ın Ortadoğu’daki varlığını genişletmek ve küresel dijital büyümeyi ilerletmeye devam etmek için DFS ile ortaklık kurmayı seçtiğini söylüyor.

MoneyGram’dan Grant Lines Birleşik Arap Emirlikleri’nin dünyanın en büyük havale ülkelerinden biri olduğuna dikkat çekti.

EWallet’in sahibi Digital Financial Services’dir. Firma, MoneyGram ile işbirliği yaparak, müşterilerinin iki yüzden fazla ülkeye havale göndermesini sağlayacaktır. EWallet müşterilerine bir mobil uygulama üzerinden para çekme imkanı sunuyor. Bunu kullanmak için, bir ID’niz ve yerel bir telekom operatörü tarafından sağlanan bir sim kartınız olması gerekir.

John McAfee: XRP Değersiz

John McAfee yakın zamanda bir tweet ile Ripple’ın XRP’sini ‘değersiz’ bir varlık olarak adlandırdı ve MoneyGram’ın kullanıcılarına bu token’ın kullanımını sunmadığı konusunda ısrar etti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

Neşe Yavuz

Neşe Yavuz

Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com’da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"