Allgemeines

#Ryanair CEO’su: „Bitcoin’e Bir Kuruş Bile Yatırım Yapmam“

Ryanair CEO’su: „Bitcoin’e Bir Kuruş Bile Yatırım Yapmam“

<

div>

<

div data-v-6b574cc7=““>

Dev hava yolu şirketi Ryanair’ın CEO’su Micheal O’Leary: “Bitcoin’e asla yatırım yapmam“

Ryanair CEO'su:

Dev uygun fiyatlı hava yolu şirketi Ryanair’ın CEO’su Micheal O’Leary, Bitcoin (BTC) ile ilgili son derece olumsuz görüşler aktardı.

The Times’a konuşan O’Leary, Bitcoin’i bir saadet zincirine benzetti ve yatırımcılara kripto paradan uzak durmaları tavsiyesinde bulundu:

“Tam bir saadet zinciri olduğunu düşündüğüm Bitcoin’e bir kuruş bile yatırım yapmadım ve asla yapmam. […] Birazcık mantığı olan herkese bu yalan hikayeyi gözardı etmelerini ve Bitcoin’den kaçınmalarını tavsiye ediyorum.”

O’Leary, reklam kampanyalarında kendisinin onayını almış gibi yansıtan kripto dolandırıcılığı „Bitcoin Lifestyle“dan bahsediyor. 

Sahte bir haber kaynağındaki yalan habere göre O’Leary, Late Late Show’da izleyiciler ve sunucu Ryan Tubridy’yi otomatik alım satım sistemi olarak tanıtılan Bitcoin programıyla ne kadar para kazandığını söyleyerek şaşırttı.

Zengin ve ünlü kişilerin sözde açıklamaları, kripto para dolandırıcıları tarafından potansiyel yatırımcıları çekmek için sık kullanılıyor. Nisan ayı başlarında bir Bitcoin dolandırıcılığı, Prens Harry Charles Albert David ve eşi Meghan Markle’ın sözde beyanlarını yatırımcı çekmek için kullanmıştı.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"