Technologie

Samsung Galaxy Bloom ortaya çıktı; “işte gelecek”

Samsung Galaxy Bloom
Samsung Galaxy Bloom

Galaxy S20 ailesiyle tanıtılacak gelecek katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2 değil Samsung Galaxy Bloom adıyla karşımıza çıkacak.

11 Şubat 2020 tarihinde Galaxy S20 ailesiyle beraber tanıtılacak Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonu, tahmin ettiğimiz gibi Samsung Galaxy Fold 2 adını taşımayacak. Çünkü firmanın cihaz için Samsung Galaxy Bloom adını seçtiği ortaya çıkmış durumda. Halen yüzde 100 kesin olmamasına rağmen aşağıdaki görsel üstünden doğruluk payı çok yüksek olan bu detay, firma için mantıklı görünüyor. Çünkü yeni katlanabilir telefon Galaxy Fold’un devamı niteliğini taşımıyor. Cihaz yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor. 2020 içerisinde Galaxy Fold gibi yana açılan yeni bir modelin, yani gerçek Galaxy Fold 2’nin de geleceği söyleniyor. Ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanan ve böylelikle premium bir deneyim sunacak denilen Galaxy Bloom, sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göre gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Samsung, yeni modelinde eski işlemci kullanarak fiyatı aşağıya çekecek deniyor. Bu sayede de yeni katlanabilir modelin 850 dolar gibi iddialı bir rakamla satışa çıkabileceği aktarılıyor.

Samsung Galaxy Bloom
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Bloom dikkat çekecek

Bu arada yukarıda görebileceğiniz, CES fuarında kapalı kapılar ardında gizli olarak çekilen görsel, Galaxy Bloom‘un tasarımını da bir kez daha karşımıza getiriyor. Daha önceki sızıntıları doğrulayan tasarım, birçok kişiye oldukça heyecan veriyor. Gelecek bu tasarımda görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Wear OS’lu yeni akıllı saat modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!