Technologie

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık ortaya çıktıSamsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık

Detaylı incelemesine burada yer verdiğimiz Galaxy Buds kablosuz kulaklık modelinin yenisi Samsung Galaxy Buds Plus ortaya çıktı.

Galaxy S11 ailesiyle beraber şubat ayında tanıtılacak yeni Galaxy Buds kablosuz kulaklık, daha önce de söylendiği üzere Samsung Galaxy Buds Plus olarak yolda bulunuyor. Kısa süre önce sızdırılan ürün, görebileceğiniz üzere ilk sürüm ile aynı tasarıma sahip. Burada kurduğu yapıyı bozmak istememiş gibi görünen Samsung, bu hamlesiyle bazılarını sevindirecek, bazılarını ise üzecek. Üzülecek olanlar yine kulaklığı ve şarj haznesini büyük bulanlar olacak. Bu modelin en önemli özelliği ise aktif gürültü engelleme olacak deniyor. Biliyorsunuz Huawei Freebuds 3 ve Apple AirPods Pro‘da da gürültü engelleme özelliği aktif olarak sunuluyor. Direkt olarak bu modellerin karşısına çıkacak kulaklık, gürültü engelleme ile Samsung kullanıcıları memnun edecek. Daha önce 8 GB dahili depolamaya sahip olacağı yani telefonlardan bağımsız olarak da görev yapabileceği aktarılan ürün, tahmin edebileceğiniz üzere bir kablosuz şarj destekli şarj haznesiyle tasarlanıyor. Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık için dört farklı renk seçeneği sunulacak ve bunlar da beyaz gümüş, siyah ve sarı renkler olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklık, Galaxy S11 ailesinin ön sipariş hediyesi olacak

2020 Mart ayında Galaxy S11’ler ile beraber satışa sunulmasını beklediğimiz kulaklık, aktif gürültü engelleme ile ilk modelden daha pahalıya satılabilir deniyor. Galaxy Buds şu an Türkiye’de 799 TL‘ye satılıyor. Yeni modelin yani Galaxy Buds+’ın bu açıdan 1.000 TL‘yi geçeceği iddia ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!