Technologie

Samsung Galaxy S11 ailesinden üzücü kamera detayı

Samsung Galaxy S11 ailesinden kamera konusunda yeni bir detay ortaya çıktı. Bu detay Plus modeli alamayacak birçok kişi için üzücü duruyor.


Samsung Galaxy S11 Plus, biliyorsunuz ailesinin en üstünde yer alıyor. Bu açıdan en üst düzey kamera donanımlarını sadece bu model taşıyacak deniyor. Bildiğimiz kadarıyla telefonun arkasında 108 megapiksel ana kamera + periskop modülü + 12 megapiksel ultra geniş açı + 3D ToF sensörünün ve bir kameranın daha olduğu beşli kurulum yer alıyor. Bu kurulum sayesinde 5x optik yakınlaştırma, 100x de dijital yakınlaştırma yapabilecek denilen telefon, görüntüleme konusunda çok iddialı geliyor. Peki Galaxy S11 ve Galaxy S11e modelleri durum ne? Bu modeller de iddialı kamera sistemlerine sahip olacak. Ancak her iki telefonda da 108 megapiksel yerine 64 megapiksel ya da 48 megapiksel ana kameraların bizleri karşılayacağı aktarılıyor. Ayrıca bu modellerde bir periskop kameranın da olmayacağı söyleniyor. Bu açıdan sadece 2x optik zoom sunacak gibi duran modeller, Plus’ı büyük bulanlar ya da ona bütçesi yetmeyecek olanlar için kötü görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesi ekran konusunda fark yaratacak

Çünkü her üç modelin de 120 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran ile geleceği hemen hemen kesin durumda. Resmi olarak 2020 Şubat ayında tanıtılacak telefonların, satışa ise mart başında çıkması bekleniyor. Bu telefonlar ile Galaxy Fold 2‘nin de tanıtılacağı söyleniyor. Ayrıca yeni bir kablosuz kulaklık modeli de yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!