Technologie

Samsung Galaxy S11 Plus / Galaxy S20 Plus kamerasından paylaşılan yeni detaySamsung Galaxy S11 Plus Galaxy S20 Plus

Samsung Galaxy S11 Plus ve arkasındaki beşli kamera sisteminin tasarımı netleşti. Son tasarım kurulumu gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy S11 Plus ya da olası adıyla Galaxy S20 Plus, kardeşlerinden farklı olarak merkezinde 108 megapiksel ana kameranın yer aldığı beşli bir arka kamera kurulumuyla geliyor. İşte bu kamera kurumu, aşağıda gördüğünüz gibi diziliyor. Daha önce yayımladığı taslak tasarımı güncelleyen OnLeaks, son tasarımın buna benzer çıkacağını aktarıyor. Yeni tasarım görebileceğiniz üzere çok daha derli toplu görünüyor. Sağlam kaynak Ice Universe’e göreyse telefonun arkasındaki 108 megapiksel sensör ISOCELL Bright HM1 adına sahip ve bu modele özel olarak tasarlanmış durumda. Ancak beşli kurulumda en çok kare formuyla fark yaratan periskop kamerası dikkat çekiyor. Bunun Plus modele 5x optik zoom ve 100x dijital zoom getireceği biliniyor. Buna ek olarak modelin arkasında 3D ToF sensörü ile ultra geniş açı kamera da bizleri bekliyor. Bir de makro yani yakın çekime özel kamera taşıyabileceği düşünülen Galaxy S11 Plus, 8K 30 fps video çekecek sızıntıları da alıyor.

Samsung Galaxy S11 Plus Galaxy S20 Plus

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 Plus için diğer detaylar şöyle

120 Hz‘lik yüksek ihtimalle 6,39 inç AMOLED ekranla gelen modelin, 5.000 mAh pil taşıyacağı sızanlar arasında yer alıyor. Resmi olarak Galaxy S11 ve Galaxy S11e ile beraber 2020 Şubat ayında tanıtılacak 5G desteği de sunacak telefonların, satışa ise mart başında çıkması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni tablet modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"