Technologie

Samsung Galaxy S20 Plus modelini çalışırken gösteren video [İzle] – BBSamsung Galaxy S20 Plus

Galaxy S20 ailesinin ortasında yer alan Samsung Galaxy S20 Plus modelini çalışırken gösteren video çıktı, yeni detaylar paylaşıldı.

Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modelleriyle 11 Şubat 2020 tarihinde tanışacağız. Çok merak edilen ailenin ortasındaki model Samsung Galaxy S20 Plus ise sağlam kaynak Max Weinbach sayesinde detaylanmaya devam ediyor. Bu sefer kaynaktan gelen sızıntı ise modele tam bir bakış sunan yukarıda izleyebileceğiniz video oluyor. Biraz kısa olmasına rağmen telefonun ana hatlarını açık şekilde gösteren video, model hakkında yeni bilgiler de getiriyor. Bu bilgilere göre telefon 6,7 inç 3200×1440 piksel Dinamik AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 128 GB / 512 GB UFS 3.0 depolama seçenekleri olan telefon, 12 GB LPDDR5 RAM ile donatılmış. Arkasında 12 megapiksel + 12 megapiksel + 64 megapiksel + ToF kamera kurulumu yer alan cihaz, ekrana entegre ultrasonik parmak izi sensörüne sahip. 25W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pile sahip olduğu da aktarılan Galaxy S20 Plus, gücünü satıldığı yere göre Snapdragon 865 ya da Exynos 990 işlemcilerden alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Plus dahil tüm aile 120 Hz ekran ile geliyor

Ice Universe‘e göre Galaxy S20 ailesinin 120 Hz yenileme hızı sadece FHD çözünürlükte kullanılabilecek. WQHD yani en yüksek çözünürlükte ise sadece 60 Hz kullanılabilecek. Yani en yüksek kalitede aşırı akıcı bir deneyim elde edilemeyecek. Bu daha önce de söylediğimiz gibi biraz kötü görünüyor ancak yine de 120 Hz’in geliyor olması kullanıcıları fazlasıyla sevindiriyor.

Not: Görselde Galaxy S10 Plus ile Galaxy S20 Plus yan yana bulunuyor. Görebileceğiniz üzere Galaxy S20 Plus biraz daha büyük bir model.


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!