Technologie

Samsung Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note10, Galaxy Fold ve OnePlus 7 Pro karşı karşıya – BB

Önümüzdeki ay görücüye çıkacak Samsung Galaxy S20 ailesi teknoloji tutkunları tarafından dört gözle bekleniyor. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz Galaxy S20 Ultra’nın maketi Galaxy Note10, Pixel 4, Galaxy Fold ve OnePlus 7 Pro ile karşı karşıya geldi. Galaxy S20 ailesinin en güçlü üyesi olmasını beklediğimiz  Ultra’nın kamera performansıyla sınırları zorlaması bekleniyor.

Telefonun arkasında beşli kurulum yer alıyor. Bu kurulumun merkezinde de ISOCELL Bright HM1 isimli bu modele özel olarak 108 megapiksel sensör karşımıza çıkıyor. Ancak beşli kurulumda en çok kare formuyla fark yaratan periskop kamerası dikkat çekiyor. Bunun Ultra modele 5x optik zoom ve 100x dijital zoom getireceği belirtiliyor. Buna ek olarak modelin arkasında 3D ToF sensörü ile ultra geniş açı kamera da bizleri bekliyor. Saniyede 30 kare 8K video kaydı da gerçekleştireceği iddia edilen telefonda beklenen pil kapasitesi ise 5.000 mAh. Gelen son bilgilere göre tüm  Galaxy modelleri RAM performansıyla sınırları zorlayacak. Galaxy Note 10+’ta olduğu gibi ailedeki tüm modellerin 12 GB RAM’e destek vereceği konuşuluyor.

Merakla beklenen Galaxy S20 ailesi ne zaman tanıtılacak?

Yeni Galaxy ailesiyle ilgili tüm detaylar 11 Şubat’ta gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak. Yeni modellerle ilgili tüm gelişmeleri 11 Şubat’ta sizlerle paylaşacağız. Yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir ekranlı dizüstü


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!