Technologie

Samsung tarafından çok ses getirecek bir televizyon müjdesiSamsung

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, CES 2020’de daha önce görülmemiş tasarımda bir televizyon tanıtmaya hazırlanıyor.

Günümüzde birçok “çerçevesiz” akıllı telefon televizyon modeli satılıyor. Ancak biliyorsunuz bu televizyonlarda yine de ince bir çerçeve yer alıyor. İşte bu durum, CES 2020‘de değişecek deniyor. Çünkü söylendiği kadarıyla Samsung’dan gerçekten “sıfır çerçeveli” bir televizyon geliyor. “Daha önce görülmemiş” ve “dünyada ilk” denilen bu yeni Samsung modelinin, üretime hazır olduğu da aktarılıyor. En üst seviyede yer alacağı söylenen yani ilk aşamada herkese hitap etmeyeceği görülen model, artık sık sık kullanılan “çerçevesiz” ibaresinin tam anlamıyla karşılanacağını gösteriyor. Direkt olarak şubat ayında seri üretime gireceği ve boyutunun 65 inç ya da daha yukarıda olacağı aktarılan televizyon, gerçekten büyük merak uyandırıyor. Bu modelin üretiminde Shinsegye Engineering ve Taewha Precision imzalı ekipmanların kullanılacağı da söylenenler arasında. Bu arada televizyon için önemli bir açıklama da yapılıyor. Televizyonun sağlamlığı konusunda bazı endişelerin şirket içerisinde dile getirildiği söyleniyor. Bu garip görünürken, her şekilde 2020’de çerçeveler telefonlardan televizyonlara kadar hayatımızdan ciddi şekilde çıkmaya başlayacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, televizyon tarafının en yenilikçi isimleri arasında yer alıyor

Biliyorsunuz firmanın geçmişte de çok ilginç konseptleri olmuş ve bunların çoğu satışa çıkmıştı. Firma karşımıza dikey bir televizyon modeli dahi çıkarmış, TV’leri bir sanat eseri haline getirmişti.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Puma’dan oyunculara özel ayakkabı

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"